Кам’янська міська бібліотека ім Т.Г. Шевченка

Вітаємо Вас на сайті нашої бібліотеки

Бібліотека

Наше місто

Бібліотека рекомендує!

   

07/28/2022 - 12:15
ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ АБОНЕМЕНТ РЕКОМЕНДУЄ • «Секрети українського щастя, або Хюґе по-українськи» Ірина Мацко Українці — нація щасливих людей! А враховуючи історичні моменти та соціальні труднощі, геноциди та гноблення — українці справді унікальні у своєму баченні щастя, його розумінні. Одвічно українці вміли радіти життю. Але щастя лише на 10% тільки залежить від обставин і на 90% від нас. Ми самі обираємо цінності, на що витрачаємо час, які думки впускаємо у себе і як ставимося до тих ситуацій, що відбуваються у нашому житті. Насправді все просто. Варто лише захотіти змінити свої погляди на життя, щоб стати щасливим. Ця книга — погляд на наш унікальний рецепт щастя по-українськи, на наше вміння бути щасливими. Вона для того, щоб зрозуміти, що таке щастя, знайти його для себе у маленьких дрібничках, які наповнюють наше життя.
07/28/2022 - 10:30
ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ АБОНЕМЕНТ РЕКОМЕНДУЄ • «Історії успіху. Видатні українські бізнесмени ХІХ ст.» Тетяна Водотика Ця книжка про історії людей, вдача та праця яких надихають і сьогодні. Вони були з різних куточків України: Харкова, Херсона, Києва, Одеси, Катеринослава, Єлисаветграда — заробити можна було всюди, а на історіях побудови бізнес-імперій можна й сьогодні навчатися у підприємців ХІХ ст. Особисті історії покажуть ці масштабні процеси зсередини, допоможуть зрозуміти реальних людей, які помилялися, були слабкими, обирали негідних партнерів, неправильно оцінювали власні можливості й перспективи. Спадок бізнесменів ХІХ ст. ми бачимо й сьогодні: старі корпуси фабрик і заводів у Харкові, Києві, Дніпрі. Це їхні музейні колекції й будівлі громадських споруд, які вони профінансували. Їх іменами названо вулиці в різних куточках нашої держави — це повернення після незаслуженого забуття в радянську добу.
07/26/2022 - 11:30
ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ АБОНЕМЕНТ РЕКОМЕНДУЄ • «Справа Василя Стуса» Вахтанг Кіпіані У цій книжці зібрано документи з шеститомної кримінальної справи, яка зберігається на полицях колишнього архіву КДБ УРСР у Києві. Як і за що було заарештовано поета? Хто під час процесу намагався врятувати Василя Стуса, а хто зробив усе, щоб він назавжди зник за ґратами політичної зони на Уралі? До матеріалів 1980 року ми додали кілька публікацій, з яких читачі дізнаються про маловідомі факти життя, ув'язнення та загибелі одного з найбільш визначних не тільки українських, а і європейських поетів ХХ століття. У книжці вміщено архівні документи зі справи Василя Стуса (протоколи обшуків, допитів, листи, статті і т. д.), фотографії, статті Вахтанга Кіпіані, а також відомих дисидентів — Василя Овсієнка, Леоніда Бородіна. Додано останні прижиттєві нотатки Стуса — «З таборового зошита», таємно передані з табору на волю.
02/22/2022 - 10:45
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ «ПИСЬМЕННИКИ З КОРІННЯМ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ».Олександра Петрівна Кравченко – українська письменниця-прозаїк, лауреат літературних премій, володарка Почесного диплому Міжнародної Ради з книг для дітей та юнацтва (IBBY). З 2001 року була членом Національної Спілки письменників України. Олександра Петрівна народилася, прожила все життя та померла у Дніпропетровську. Серйозне захоплення літературою та історією поступово перетворилося на неї на другу професію. Публікувати новели та вірші у періодичній пресі Олександра Кравченка почала з 1986 р., а її перша книга – роман "Таємниця перетворення" - вийшла друком наприкінці 1998 року. Усього випущено понад 20 авторських книг. Письменниця працювала у широкому діапазоні жанрів: історико-пригодницькі романи, соціально-психологічні романи на сучасну тематику, а також авторські новели-легенди для дітей та юнацтва. У її творах змістовність поєднується з цікавим сюжетом, автор привертає увагу читачів до морально-етичних проблем, до історії та культурної спадщини народу. 

Сторінки