Кам’янська міська бібліотека ім Т.Г. Шевченка

Вітаємо Вас на сайті нашої бібліотеки

Бібліотека

Наше місто

Бібліотека рекомендує!

   

11/10/2020 - 15:15
«Терор» — історичний роман у жанрі містичного трилера американського письменника Дена Сіммонса. В основі сюжету лежить реальна історія арктичної експедиції Франкліна - плавання і загибелі в 1845-1848 роках двох англійських кораблів «Терор» і «Еребус», які намагалися відшукати Північно-Західний прохід. У книзі Франклін і його люди стають жертвами арктичного холоду і голоду, стикаються з заколотами і канібалізмом, а також ворожим до людей демонічним істотою в образі білого ведмедя. Більшість персонажів в романі носять імена реальних моряків — учасників експедиції Франкліна; невизначена доля експедиції залишала Симмонсу достатньо місця для вимислу. У 2008 році роман був номінований на Британську премію фентезі. Абонемент рекомендує завітати до бібліотеки за цим скарбом, і якщо вам сподобається, подивитися чудову екранізацію!
11/06/2020 - 10:45
Інформаційний дайджест «СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА: ВАСИЛЬ ШКЛЯР». Василь Шкляр — один з найвідоміших і «містичних» сучасних письменників, «батько українського бестселера». Закінчив філологічні факультети Київського і Єреванського університетів. З 1988 по 1998 р займався політичною журналістикою, бував у «гарячих точках». Цей досвід потім був відображений їм в романі «Елементал». Внаслідок нещасного випадку на риболовлі потрапив в реанімацію, а після «повернення з того світу» за місяць написав свій найвідоміший роман «Ключ». За нього Василь Шкляр отримав кілька літературних премій (Гран-прі конкурсу гостросюжетного роману «Золотий бабай», премії столичних журналів «Сучасність» і «Олігарх», премію міжнародного конвенту фантастів «Спіраль століть» та ін.). З них його найулюбленіша — «автор, чиїх книжок найбільше викрали з магазинів». Очолив видавництво «Дніпро», в рамках якого здійснює видання своїх перекладів-адаптацій зарубіжної і вітчизняної класики ( «Декамерон» Бокаччо, «Тарас Бульба» М. Гоголя, «Повія» П. Мирного) — в скороченому вигляді і сучасною мовою. Абонемент рекомендує завітати до бібліотеки і ознайомитися з книжками.  
11/01/2020 - 10:00
10/17/2020 - 12:15
Інформаційний дайджест «СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА: ВОЛОДИМИР ЛИС» Володимир Лис — відомий український журналіст, прозаїк і драматург. У літературі дебютував як драматург, п'ять його п'єс було поставлено в різних театрах України, на українському радіо. У 2007 році став переможцем Першого Всеукраїнського конкурсу радіоп'єс (за п'єсу «Полювання на брата»). Як прозаїк заявив про себе в 1985 році. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Письменник відомий також як народний синоптик. Його довгострокові прогнози на цілий рік неодноразово збувалися. Володимира Лиса називають справжнім феноменом сучасності. Журналіст, драматург, прозаїк, майстер витонченого слова і глибоко народний письменник, з кожним новим романом Володимир Лис розкриває нові грані свого таланту. Перелік його нагород вражає: «Людина року», кавалер ордена «За заслуги» III ступеня, автор «Кращого роману десятиріччя» (за роман «Століття Якова»), володар численних премій конкурсу «Коронація слова», «почесний громадянин Волині».

Сторінки