Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Увага! Відкриті конкурси та грантові програми

Створено: 2022-09-19 15:17:54Оновлено: 2022-09-20 15:02:52

До уваги суб’єктів господарювання – юридичних
 та фізичних осіб – підприємців!

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про можливість долучитися зацікавленим підприємствам, організаціям, установам, представникам громадських організацій, благодійних фондів, волонтерам та фізичним особам – підприємцям до участі у відкритих грантових конкурсах та програмах.

Проєкт підтримки українських стартапів від Пан'європейська мережа стартап-асоціацій EIC Ukrainian Tech

Пріоритети конкурсу

Основна мета грантової підтримки – інтеграція українського бізнесу в європейський ринок і підтримка української економіки.

Хто може брати участь

Стартапи та малі й середні підприємства, зареєстровані в Україні чи які було переміщено після 24 лютого 2022 року. Підтримку зможуть отримати й ті стартапи, які повернуться до України, коли це дозволить ситуація.

Сума гранту

до 60 000 дол. США

Дедлайн

до 07.09.2022

Посилання

https://www.facebook.com/mintsyfra/posts/393153452853977

 

Програма грантової підтримки проєктів подвійного призначення
від Українського фонду стартапів (
USF)

Пріоритети конкурсу

Грантова програма USF покликана сприяти створенню та розвитку інноваційної продукції подвійного призначення: технологій, процесів чи інші складових, що відрізняють таку продукцію від існуючих на ринку або відповідають існуючому попиту одночасно як від приватних осіб, так і держави.

Сфера діяльності: оборона, кібербезпека, інфраструктурна відбудова, охорона здоров’я, освіта.

Хто може брати участь

Зареєстрований в Україні суб’єкт господарювання або група фізичних осіб, які не мають статусу суб’єкта господарювання (але зобов’язуються набути такого статусу до укладення договору про надання гранту), діяльність якого спрямована на розроблення, створення, впровадження та реалізацію інноваційної продукції з подвійним призначенням.

Сума гранту

до 35 000 дол. США (з яких 25 000 доларів США спрямовуються на діяльність заявника, та до 10 000 доларів США – на оплату послуг Акредитованого Акселератора)

Дедлайн

безстрокова

Посилання

https://usf.com.ua/programa-grantovoi-pidtrimki-proiektiv-podvijnogo-priznachennya/

 

Грантова програма для підтримки та відновлення бізнесу від USAID

Пріоритети конкурсу

Грант надається на ІТ-рішення, розробку продукту та інновації, створення або відновлення ланцюгів поставок, посилення підготовки персоналу та забезпечення персоналом, покращення онлайн-маркетингу та просування на внутрішньому та зовнішньому ринках, підвищення конкурентоспроможності бізнесу, покращення доступу до фінансування для МСП, або подібну діяльність, що пов’язана з підтримкою безперервності та відновлення бізнесу.

Хто може брати участь

Неурядові організації, ФОПи та приватні підприємства.

Сума гранту

25 –75 тис. дол.США

Дедлайн

до 25.11.2022

Посилання

https://chemonics.submittable.com/submit/232301/rfa-2022-031-grants-to-support-participation-in-trade-events?fbclid=IwAR0RjgW5G7vhGILheTFwGCYN-tJDhYdsauMbg-OVJzIFjBt7clTgnkkarew

 

Мільйони на бізнес ветеранів: УВФ запускає нову програму

Пріоритети конкурсу

Фінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин.

Хто може брати участь

Ветерани, члени їхніх родин та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць. А також юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани. 

Сума гранту

від 500,0 тис.грн до 1,0 млн.грн

Дедлайн

до 05 жовтня 2022 року

Посилання

https://veteranfund.com.ua/2022/08/23/23-08-22/