Кам’янська міська бібліотека ім Т.Г. Шевченка

Вітаємо Вас на сайті нашої бібліотеки

Бібліотека

Наше місто

Життя кам'янчан, обірвані російсько-українською війною

Доземний уклін нашим воїнам-захисникам! Вічна пам’ять і шана Героям!

2024
12 липня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Нью-Йорк Бахмутського району Донецької області загинув солдат Байков Артем Євгенович.
Артем Байков народився 2 березня 1984 року в м. Дніпродзержинськ. У 2002 році закінчив ПТУ №24.
У червні 2024 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися дружина та дві доньки.

 
11 липня перебуваючи на лікуванні у військовому шпиталі м. Дніпро помер старший сержант Василина Юрій Романович. У захисника не витримало серце.
Юрій Василина народився  1 лютого 1970 року у Дніпродзержинську. У 1988 році закінчив СПТУ №23. Упродовж 1988-1990 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював у ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ». У червні 2022 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися донька та сестра.

6 липня поблизу населеного пункту Білогорівка на Луганщині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув молодший сержант Матак Анатолій Вікторович.
Анатолій Матак народився 6 травня 1977 року в місті Орджонікідзе. У 1995 році закінчив ПТУ-79 (сел. Петриківка). Упродовж 1995-1996 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював у ТОВ ТК «ДНІПРОТРАНСНАФТА». У квітні цього року став захист України.
У нього залишилися дружина, донька, мати та два брати.

5 липня 2024 року біля населеного пункту Глибоке Харківського району Харківської області при захисті Батьківщини загинув солдат Бачурін Роман Іванович.
Роман Бачурін народився 26 травня 2002 року в м. Гірник Селидове Донецької області. До мобілізації працював на приватному підприємстві в сфері роздрібної торгівлі. 
У жовтні 2023 року став на захист України та її народу.
Нагороджений орденом «За мужність III ступені» від Президента України та Золотим Хрестом від головнокомандувача ЗСУ.

У нього залишилися дружина, донька, батьки, брат.  

1 липня 2024 року поблизу н. п. Часів Яр Бахмутського району Донецької області мужньо виконуючи військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність загинув старший лейтенант Анкалюк Максим Олександрович.
Максим Анкалюк народився 20 жовтня 1981 року в м. Дніпродзержинськ. Закінчив «Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна»  у 2003 році. Тривалий час працював  у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
У травні 2023 року став на захист України та її народу.

У нього залишилися дружина, два сина, батьки, сестра.  

29 червня 2024 року в районі с. Новопавлівка, Запорізької області мужньо виконуючи військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність загинув старший лейтенант Костенко Микола Юрійович.
Микола Костенко народився 28 квітня 1995 року в м. Дніпродзержинськ. У 2018 році закінчив Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. Працював юристом в АТ КБ «ПриватБанк».
У вересні 2022 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися батьки та дружина.

 
20 червня в КП «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова», перебуваючи на лікуванні важкого поранення, отриманого 14 червня цього року в бою поблизу населеного пункту Білогорівка,  Луганської області, помер  молодший сержант Коуров Олег Володимирович. У захисника не витримало серце.
Олег Коуров народився 21 липня 1982 року в Дніпродзержинську. В 2001 році  закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Працював на підприємствах  «Камет-сталь» та «Дніпровагонмаш». Тривалий час займався  будівництвом.
У лютому 2023 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися дружина, син, батьки, сестра.

 
16 червня поблизу населеного пункту Липці на Харьківщині під час виконання бойового завдання загинув старший сержант Назаренко Денис Олегович.
Денис Назаренко народився 8 липня 1998 року у Дніпродзержинську. У 2018 році закінчив Дніпропетровський коледж транспортної інфраструктури. Проходив строкову військову службу упродовж 2018-2019 років. З  2019 року перебував на контракті у Національній гвардії України та боронив Україну та її народ від загарбників.
У нього залишилися мати, дружина та донька.

 
13 червня поблизу населеного пункту Вовче на Донеччині внаслідок атаки ворожого дрону загинув солдат Брильов Ігор Олексійович.
Ігор Брильов народився 2 вересня 1974 року у Львові. У 1993 році закінчив СПТУ №25. Упродовж 1993-1994 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював будівельником. Від березня 2022 року боронив Україну та її народ від загарбників.
У нього залишилися цивільна дружина та донька.

11 червня в бою поблизу населеного пункту Євгенівка на Донеччині, захищаючи рідну землю від загарбників, загинув солдат Коваленко Олег Олександрович.
Олег Коваленко народився 1 жовтня 1982 року в Маріуполі. Закінчив Азовський морський інститут Національного університету «Одеська морська академія». Тривалий час працював на ПРаТ «Азовсталь». Починаючи з квітня 2021 року перебував на контракті у лавах Збройних Сил України.
У нього залишилися дружина, донька та мати.

7 червня в лікарні міста Калинівка, перебуваючи на лікуванні поранення, отриманого в березні цього року в бою поблизу населеного пункту Приютне на Запоріжжі, помер солдат Короткий Олексій Костянтинович. У захисника не витримало серце.
Олексій Короткий народився 15 квітня 1987 року в Дніпродзержинську. У 2005 році закінчив ПТУ №24. Працював на ПАТ «Дніпровагонмаш» та ДП «Смоли». У липні 2023 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися син та мати.

5 червня поблизу населеного пункту Білогорівка на Луганщині, під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність при захисті Батьківщини, загинув солдат Афанасьєв Ігор Анатолійович.
Ігор Афанасьєв народився 31 жовтня 1980 року в Дніпродзержинську. У 2004 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Тривалий час працював на ДП «Стальзавод ТАС». У серпні 2023 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися донька, батьки та брат.

5 червня поблизу села Параскоіївка на Донеччині, під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність при захисті Батьківщини, загинув солдат Майборода Андрій Євгенович.
Андрій Майборода народився 20 жовтня 1978 року в Дніпродзержинську. У 1997 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Тривалий час працював на ПрАТ «Камет-Сталь». У вересні 2022 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися дружина, дві доньки, мати, три сестри та два брати.

31 травня внаслідок ракетного обстрілу порту Одеси загинув старший матрос Сирота Ілля Дмитрович.
Ілля Сирота народився 8 березня 2003 року в Дніпропетровську. У 2020 році закінчив середню загальноосвітню школу №36. З 2021 року перебував на контракті у Збройних Силах України та боронив Україну від окупантів.
У нього залишилися батьки та брат.

 
21 травня в бою поблизу населеного пункту Нетайлове на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Бережний Андрій Володимирович.
Андрій Бережний народився 15 липня 2002 року в с.Радянське на Полтавщині. Закінчив Професійний аграрний ліцей м.Кобеляки. З листопада 2023 року перебував на контракті у Збройних Силах України.
Без онука залишилася бабуся.

18 травня в бою поблизу Кліщіївки на Донеччині, боронячи українську землю від загарбників, загинув Будицький Максим Денисович.
Максим Будицький народився 16 квітня 1997 року в Дніпродзержинську. У 2018 році закінчив Дніпровський державний технічний університет. Тривалий час працював у компанїї «Дніпробудбізнес».  З липня 2022 року перебував на контракті у Збройних Силах України.
У нього залишилися дружина, донька, батьки та брат.

 

16 травня в одній з лікарень Одеси помер майор Святодух Анатолій Миколайович. У захисника не витримало серце. 
Анатолій Святодух народився 13 вересня 1975 року в Дніпродзержинську. У 1996 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Тривалий час працював у будівельному супермаркеті «RUDI». На початку березня 2022 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися донька та брат.

 
16 травня, перебуваючи на лікуванні наслідків важкого поранення, отриманого в січні минулого року, помер старший лейтенант Компанієць Вячеслав Анатолійович.
Вячеслав Компанієць народився 31 січня 1974 року в Кривому Розі. У 1996 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. У липні 2022 року став на захист України та її народу. За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеню.
У нього залишилися мати та сестра.

15 травня на Харківщині, виконуючи бойове завдання, виявивши стійкість і мужність при захисті Батьківщини, загинув сержант Брижатий Сергій Володимирович.


Сергій Брижатий народився 20 квітня 1971 року у Червонограді на Львівщині. Закінчив Професійне технічне училище м.Червоноград. Тривалий час працював у ТОВ «РУШ» (м.Дніпро). У травні 2022 року став на захист України та українського народу.
У нього залишилися дружина, син, дві доньки та мати.

15 травня в одній з лікарень міста Харків помер головний старшина Петренко Олександр Григорович. У захисника не витримало серце.
Олександр Петренко народився 7 жовтня 1971 року в Дніпропетровську. У 1989-1992 роках проходив строкову військову службу. З 1993 по 2005 рік працював на різних посадах в УМВС України в Дніпропетровській області. Останній час працював у ТОВ «ПАРТНЕР-ЕКСПІ» (м.Дніпро). Від початку березня 2022 року боронив вільну і незалежну Україну.
У нього залишилися дружина, два сини, донька, мати та сестра.

15 травня поблизу с.Невське на Луганщині від поранень, отриманих внаслідок ворожого артобстрілу, загинув старший солдат Бражник Ігор Володимирович.
Ігор Бражник народився 3 липня 1983 року в Дніпродзержинську. Упродовж 2002-2003 років проходив строкову військову службу. Закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Тривалий час працював на ПрАТ «Камет-Сталь». У квітні 2022 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися дружина, син, донька та мати.

13 травня поблизу населеного пункту Макіївка на Луганщині, внаслідок ворожого обстрілу, загинув старший солдат Гагуа Борис Іванович. Борис Гагуа народився 12 лютого 1996 року в Дніпродзержинську. У 2015 році закінчив ПТУ №15. У березні 2022 року став до лав Національної гвардії України та захищав українську землю від загарбників.
У нього залишилися мати, дві сестри та брат.

13 травня поблизу населеного пункту Циркуни на Харківщині, внаслідок удару ворожого БпЛА, загинув старший солдат Дробот Юрій Андрійович.
Юрій Дробот народився 11 вересня 1996 року в м.Ізюм Харківської області. У 2015 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 2018-2020 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював у ТОВ «Укрполімер-пак». У березні 2022 рок став до лав Національної гвардії України та боронив українську землю від загарбників.
У нього залишилися дружина, донька, батьки, сестра та брат.

7 травня поблизу населеного пункту Стельмахівка на Луганщині, внаслідок ураження позицій з ворожого БПЛА, загинув солдат Сиваченко Ярослав Едуардович.
Ярослав Сиваченко народився 13 лютого 1996 року в Дніпродзержинську. У 2016 році закінчив ПТУ №22. З 2016 року проходив строкову військову службу з подальшим перебуванням на контракті у Національній гвардії України. Був учасником АТО. Працював на Виробничо-торгівельному підприємстві «ТРИТОН». У березні 2022 року став до лав Національної гвардії України та боронив українську землю від загарбників.
У нього залишилися батьки та брат.

5 травня поблизу населеного пункту Тоненьке на Донеччині, в бою за вільну і незалежну Україну, загинув старший солдат Рогачов Костянтин Вадимович.
Костянтин Рогачов народився 27 листопада 1991 року в Дніпродзержинську. У 2010 році закінчив ПТУ №26. Упродовж 2010-2011 років проходив строкову військову службу. У березні 2022 року став на захист України.
У нього залишилися дружина, донька та мати.

30 квітня поблизу Урожайного на Донеччині, виконуючи бойові завдання з відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, вірний Військовій присязі, виявивши стійкість, мужність і відвагу загинув солдат Гудожнік Віталій Вікторович.
Віталій Гудожнік народився 6 березня 1982 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум. Тривалий час працював у ск-4 м.Пʼятихатки АТ «Українська залізниця». У квітні 2022 року став до лав Національної гвардії України та боронив українську землю від загарбників.
У нього залишилися мати та брат.

29 квітня в бою поблизу Очеретиного на Донеччині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув молодший лейтенант Ніколаєв Максим Андрійович.
Максим Ніколаєв народився 29 грудня 1993 року в Дніпродзержинську. У 2015 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Упродовж 2017-2018 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на ТОВ «Український трубний завод». У березні 2022 року став на захист України.
У нього залишилися дружина, батьки та сестра.

29 квітня в бою поблизу населеного пункту Новодарівка на Запоріжжі, відбиваючи штурм позицій противником, загинув сержант Марченко Андрій Сергійович.
Андрій Марченко народився 8 травня 1974 року в Дніпродзержинську. У 1992 році закінчив ПТУ №23. Упродовж 1992-1994 років проходив строкову військову службу. У травні 2022 року став на захист Української Держави.
У нього залишилися дружина та три доньки.

 

28 квітня, перебуваючи на лікуванні, помер майор Іваненко Юрій Іванович. У захисника не витримало серце.
Юрій Іваненко народився 27 липня 1972 року в Дніпродзержинську. У 1994 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Тривалий час працював на АТ «ДніпроАзот». Упродовж 2014-2015 років був учасником АТО. У перший день повномасштабного вторгнення став на захист України та її народу.
У нього залишилися дружина, син, мати та сестра.

25 квітня при проходженні військової служби поблизу населеного пункту Новопетрівка на Херсонщині загинув Судніцин Ілля Віталійович.
Ілля Судніцин народився 31 липня 1989 року у Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив ПТУ №24. Тривалий час працював на АТ «ДніпроАзот». У перші дні повномасштабного вторгнення став на захист України.
Без батька залишився син.

 

18 квітня поблизу Старомайпорського на Донеччині під час виконання обов’язків військової служби в зоні ведення активних бойових дій, пов’язаних із захистом Батьківщини, загинув старший солдат Кузнєцов Роман Юрійович.
Роман Кузнєцов народився 7 жовтня 1988 року в Дніпродзержинську. У 2007 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 2008-2009 років проходив строкову військову службу. У січні 2024 року став на захист Української держави та її народу.
У нього залишилися дружина, дві доньки, син, батьки та сестра.

 
13 квітня в бою на Луганщині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув старший солдат Венгер Ростислав Миколайович.
Ростислав Венгер народився 4 грудня 1982 року в Дніпропетровську. Упродовж 2001-2002 років проходив строкову військову службу. У вересні 2023 року став до лав Національної гвардії України та боронив українську землю від загарбників.
У нього залишилися мати, дружина, донька та син.

12 квітня від чисельних поранень, отриманих внаслідок обстрілу позицій поблизу населеного пункту Спірне на Донеччині, помер молодший сержант Чернопащенко Дмитро Сергійович.
Дмитро Чернопащенко народився 24 березня 1995 року у Дніпродзержинську. У 2014 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Упродовж 2016-2018 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на авторинку приватним підприємцем. У березні 2022 року став до лав Національної гвардії України та боронив українську землю від загарбників.
У нього залишилися батьки, сестра та брат.


 
11 квітня внаслідок автомобільної аварії загинув солдат Коновалов Олексій Вадимович.
Олексій Коновалов народився 8 квітня 1988 року в Дніпропетровську. У 2006 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Тривалий час працював на підприємстві «ДЕМОС». Починаючи з травня 2022 року боронив українську землю від російських загарбників.
У нього залишилися дружина та донька.

 
10 квітня в кареті швидкої допомоги по дорозі в одну з лікарень Кам’янського помер солдат Пилипенко Олександр Костянтинович. У захисника не витримало серце.
Олександр Пилипенко народився 5 березня 1972 року в Дніпродзержинську. У 1997 році закінчив ДДТУ. Тривалий час працював у АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі». У лютому 2023 року став на захист України та її народу.
Без чоловіка залишилася дружина.

 
5 квітня в бою поблизу населеного пункту Тоненьке на Донеччині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув старший солдат Бабіченко Олександр Вікторович.
Олександр Бабіченко народився 24 січня 1994 року у Дніпродзержинську. У 2011 році закінчив ПТУ №15. З 2016 року проходив строкову військову службу й до 2019 року перебував на контракті у Збройних Силах України. Працював у ТОВ «Інтерпайп Україна». У перші дні повномасштабного вторгнення став на захист українського народу.
Без онука залишилася бабуся.

 
27 березня поблизу населеного пункту Новотягинка на Херсонщині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув солдат Карначенко Ігор Олександрович.
Ігор Карначенко народився 1 липня 2001 року в с.Чапаєвка на Запоріжжі. У 2020 році закінчив Пологівський професійний ліцей. У перші дні повномасштабного вторгнення став на захист України.
У нього залишилися мати, п’ять сестер, брат та наречена.

 
18 березня в одній з лікарень м. Дніпро помер старший солдат Гордієнко Володимир Анатолійович. У захисника не витримало серце.
Володимир Гордієнко народився 8 листопада 1971 року в с.Водопійне Чорноморського району республіки Крим. Упродовж 1989-1991 років проходив строкову військову службу. У 1996 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум. Тривалий час працював у «Домнасервіс» та «УТК» м.Київ. З травня 2021 року перебував на контракті у Збройних Силах України. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
У нього залишилися три брати та сестра.

 
17 березня в Запорізькій обласній лікарні помер старший лейтенант Шаповал Петро Васильович. У захисника не витримало серце.
Петро Шаповал народився 17 жовтня 1968 року у Києві. У 1992 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Усе життя працював приватним підприємцем по ремонту автомобільної техніки. На початку березня 2022 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися дружина, два сини, донька, сестра та брат.

16 березня у Мюнхені, знаходячись на тривалому лікуванні після тяжкого поранення, помер старший солдат Азізов Володимир Володимирович. Поранення захисник отримав у липні 2022 року в бою поблизу населеного пункту Покровське на Донеччині.


Володимир Азізов народився 20 лютого 1964 року в Дніпродзержинську. Упродовж 1982-1984 років проходив строкову військову службу. У 1999 році закінчив Донецьку середню школу міліції. З 1993 по 2002 роки працював на різних посадах в УМВС України Дніпропетровської області. Наприкінці квітня 2022 року став захист України та її народу.
Без батька залишився син.

 
12 березня поблизу Роботиного на Запоріжжі, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Шпакович Олександр Сергійович.
Олександр Шпакович народився 22 листопада 1977 року у Дніпродзержинську. У 1995 році закінчив ПТУ №69. Тривалий час працював на ПрАТ «Дніпровагонмаш». У квітні 2022 року став до лав Національної гвардії України та боронив українську землю від загарбників.
У нього залишилися дружина, три доньки, три сини, батько та сестра.

8 березня в районі  с.Сергіївка на Донеччині під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини загинув солдат Кулик Володимир Вікторович.
Володимир Кулик народився 28 червня 1980 року в с. Красногвардійське, Красногвардійського району  Кримської  області. У 1997 році  закінчив ПТУ - 89 (с. Царичанка).
На початку березня 2022 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися дружина, два сини, мати та два брати.

 

8 березня поблизу населеного пункту Сергіївка на Донеччині, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув солдат Куркубет Сергій Михайлович.
Сергій Куркубет народився 31 січня 1986 року в Дніпродзержинську. У 2005 році закінчив ПТУ №22. Тривалий час працював на Дніпровському металургійному комбінаті ім.Петровського. На початку березня 2022 року став на захист України.
Без чоловіка лишилася дружина.

 
3 березня поблизу населеного пункту Іванівське на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Соловйов Костянтин Миколайович.
Костянтин Соловйов народився 24 травня 1980 року Дніпродзержинську. У 1998 році закінчив ПТУ №24. Тривалий час працював на ПрАТ «Оріль-Лідер». Наприкінці лютого 2023 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися мати та брат.

 
27 лютого поблизу населеного пункту Ямполівка на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Циганок Олесь Юрійович.
Олесь Юрійович народився 2 грудня 1992 року в Дніпродзержинську. Закінчив середню загальноосвітню школу №16. Навчався в Білоцерківському аграрному університеті. Все життя займався садівництвом та бджільництвом. На другий день повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини.
У нього залишилися дружина, син, батьки та брат.

26 лютого поблизу населеного пункту Серебрянка на Донеччині, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув сержант Геращенко Сергій Васильович.
Сергій Геращенко народився 14 жовтня 1974 року в місті Щербакти у Казахстані. У 1993 році закінчив ПТУ №4. Упродовж 1993-1994 років проходив строкову військову службу. У 2015-2016 роках був учасником АТО. Тривалий час працював на ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ». На початку березня 2022 року став до лав Національної гвардії України.
У нього залишилися батьки та два брати.


 
25 лютого поблизу населеного пункту Малишівка на Запоріжжі, захищаючи соборну і незалежну Україну, загинув старший сержант Куркай Олександр Ігорович.
Олександр Куркай народився 14 жовтня 1987 року в Дніпродзержинську. У 2006 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Тривалий час працював на ТОВ ПП «ЗІП». Упродовж 2015-2016 років був учасником АТО. З 2019 року перебував на контракті у Збройних Силах України.
У нього залишилися дружина, син, донька, батьки та брат.

25 лютого в бою поблизу населеного пункту Побєда на Донеччині, захищаючи рідну землю від загарбників, загинув солдат Берковець Владислав Валерійович. 


Владислав Берковець народився 22 квітня 1973 року в м.Торез Донецької області. У 1990 році закінчив середню загальноосвітню школу №1 м.Угледар. У 1990-1995 роках навчався в Інституті сталі і сплавів. Тривалий час працював оператором кіно і телебачення, з 2020 по 2022 рік – охоронцем на металургійному підприємстві в м.Курахове. У листопаді 2022 року став на захист України.
У нього залишилися донька та мати.

 
18 февраля в бою возле населенного пункта Тоненьке в Донецке, защищая соборную и независимую Украину, погиб солдат Коцаренко Андрей Миколайович.
Андрей Коцаренко родился 2 марта 1980 года в Мариуполе. Долгое время работал в морском порту м. Мариуполь. В декабре 2022 года стал на защиту украинского государства.
У него остались жена, три дочери, мать и сестра.

13 февраля в бою под Донецким населенным пунктом Терный, защищая свободную и независимую Украину, погиб младший сержант Фабиано Виталий Анатольевич.
Виталий Фабиано родился 21 мая 1974 года в Днепродзержинске. В 1993 году окончил ПТУ No79 с. Петриковка. На протяжении 1993-1994 годов проходила военную службу на срочный срок. Долго работал над ПрАТ "Камет-сталь" и БКХЗ. С октября 2022 года защищал украинскую землю от загарбников.
У него остались: жена, два сына и сестра.

 

10 лютого в одній з лікарень Кам’янського помер солдат Коваленко Дмитро Віталійович. У захисника не витримало серце.
Дмитро Коваленко народився 23 червня 1981 року в Дніпродзержинську. Закінчив Донецький ліцей військової фізичної підготовки. Упродовж 2016-2018 років був учасником АТО/ООС. Тривалий час працював на Дніпровському металургійному комбінаті. У березні 2022 року став до лав Національної гвардії України. У жовтні минулого року був звільнений за станом здоров’я.
У нього залишилися: дружина, донька, син, батьки та дві сестри.

29 січня в лікарні міста Полтава помер солдат Турчин Володимир Олександрович. У захисника не витримало серце.
Володимир Турчин народився 26 травня 1968 року в Дніпродзержинську. У 1987 році закінчив Дніпродзержинський металургійний технікум. Упродовж 1987-1989 проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на Міськводоканалі, ДСУ-55, ТОВ «Авіто-Дніпродзержинськ», Дніпровському металургійному комбінаті». На початку березня 2022 року став до лав Національної Гвардії України.
У нього залишилися дружина та два сини.

 

23 січня в бою поблизу населеного пункту Табаївка на Харківщині, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув старший солдат Тарадай Володимир Володимирович.
Володимир Тарадай народився 1 червня 1994 року в місті Часів Яр на Донеччині. Закінчив Слов’янський аграрний технікум. Тривалий час працював у ТОВ «Фірма «Дніпро-контракт». З січня 2019 року перебував на контракті у Збройних Силах України.
У нього залишилися дружина, батьки та брат.

 
22 січня в бою поблизу населеного пункту Серебрянка на Донеччині, захищаючи соборну і незалежну Українську Державу, загинув молодший сержант Козленко Віталій Іванович.
Віталій Козленко народився 30 червня 1968 року в Дніпродзержинську. Упродовж 1986-1988 років проходив строкову військову службу. У 1987 році брав участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. У 2003 році закінчив Дніпровський державний технічний університет. Тривалий час працював на керівних посадах АТ «ДніпроАзот». У березні 2022 року став до лав Національної гвардії України.
У нього залишилися дружина, син, донька, батько та брат.

 
21 січня поблизу Авдіївки на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув старший сержант Бойко Ігор Олегович.
Ігор Бойко народився 4 листопада 1980 року в селі Українка Криничанського району. У 1998 році закінчив середню загальноосвітню школу №28. Упродовж 1998-2000 років проходив строкову військову службу. У 2014-2015 роках був учасником АТО/ООС. Тривалий час працював на ПрАТ «Дніпровагонмаш». У березні 2022 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися дружина, дві доньки, батьки та брат.

20 січня поблизу Старомайорського на Донеччині, боронячи українську землю від загарбників, загинув старший сержант Черненко Денис Юрійович.
Денис Черненко народився 17 липня 1990 року в Дніпропетровську. У 2008 році закінчив ПТУ № 63 м. Дніпро. У березні 2022 року став на захист Української Держави.
Без чоловіка лишилася дружина.

 
15 січня поблизу населеного пункту Красногорівка на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув старший сержант Ткаченко Олександр Олександрович.
Олександр Ткаченко народився 26 серпня 1986 року у Волновасі. Закінчив Бахмутський коледж транспортної інфраструктури. Упродовж 2004-2006 років проходив строкову військову службу. Навчався в Українському державному університеті науки і технології. Тривалий час працював на залізниці в службі колії (м.Волноваха). З січня 2022 року перебував на контракті у лавах Збройних Сил України.
У нього залишилися дружина, брат та сестра.

3 січня в реанімаційному відділенні однієї з лікарень Одеси внаслідок важкого поранення помер солдат Корнишев Ігор Володимирович.
Ігор Корнишев народився 14 березня 1974 року в Дніпродзержинську. У 1992 році закінчив СПТУ №22. Працював водієм на маршрутах №10 та №29, тривалий час – у ТОВ «Екологія-Д» (м.Дніпро). На початку березня 2022 року став на захист України.
У нього залишилися дружина, син, донька та брат.

3 січня, перебуваючи вдома у відпустці, помер солдат Кучер Андрій Васильович. У захисника не витримало серце.
Андрій Кучер  народився 20 липня 1988 року у Дніпродзержинську. У 2008 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Тривалий час працював в компанії «Тритон». На початку травня 2022 року став на захист Української Держави та її народу.
У нього залишилися дружина, син, батьки та дві сестри.

2023
31 грудня поблизу населеного пункту Урожайне на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Моісеєнко Микола Олександрович.
Микола Моісеєнко народився 5 квітня 1984 року. У 2002 році закінчив ПТУ-80 міста Верхньодніпровськ.                                                   Упродовж 2002-2004 років проходив строкову військову службу. Працював на ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ» та у ТОВ «Корес+». У березні 2022 року став на захист України.                    
У нього залишилися дружина, три доньки, мати та брат.

26 грудня поблизу населеного пункту Синьківка на Харківщині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Шаповал Вадим Володимирович.
Вадим Шаповал народився 6 листопада 1996 року у Дніпродзержинську. У 2016 році закінчив Придніпровський металургійний фаховий коледж. Працював на ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ» та ПАТ «ЮЖКОКС». У перші дні березня 2022 року став на захист України та її народу.
Без єдиного сина залишилися батьки.


 
25 грудня, перебуваючи вдома у відпустці, помер солдат Озга Сергій Леонідович. У захисника не витримало серце.
Сергій Озга народився 21 серпня 1988 року у Дніпродзержинську. У 2005 році закінчив ПТУ №24. Упродовж 2015-2016 років був учасником АТО/ООС. Наприкінці березня минулого року став на захист Української Держави та її народу.
У нього залишилися дружина, донька, батьки, брат та сестра.

 
17 грудня, перебуваючи у Краматорську, помер солдат Севрюк Дмитро Юрійович. У захисника не витримало серце.
Дмитро Севрюк народився 26 травня 1985 року в с. Усердне Преснівського району Північно-Казахстанської області. Тривалий час працював у ТОВ «Орфей» м.Запоріжжя. У червні цього року став на захист українського народу.
У нього залишилися дружина, донька та син, батьки.

 
6 грудня в бою поблизу населеного пункту Білогорівка на Луганщині, захищаючи рідну землю від загарбників, загинув молодший сержант Клішо Вадим Олегович.
Вадим Клішо народився 24 квітня 2002 року в м.Золоте Луганської області. У 2021 році закінчив Сєвєродонецький хіміко-механіний технікум. З 2021 року перебував на контракті у Збройних Силах України.
У нього залишилися батьки та сестра.

 
30 листопада поблизу населеного пункту Діброва на Луганщині, боронячи українську землю від загарбників, загинув лейтенант Лесич Дмитро Сергійович.
Дмитро Лесич народився 29 вересня 1999 року в Дніпродзержинську. У 2022 році закінчив Національний університет «Одеська юридична академія». 26 лютого минулого року став до лав Національної гвардії України. 
У нього залишилися батьки та брат.

 
25 листопада поблизу Кремінної, захищаючи свободу і територіальну цілісність української держави, загинув співробітник Середньодніпровської ГЕС Антон Фелось. Йому було 32 роки. Про втрату в родині гідроенергетиків повідомили в компанії «Укргідроенерго».
У 2015 році Антон закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет на фахом «Електронні пристрої та системи». У грудні 2017 року влаштувався охоронцем на Середньодніпровську ГЕС. У лютому минулого року Антон зробив пропозицію своїй коханій. А у квітні вступив у лави Національної гвардії України.

 
22 листопада поблизу населеного пункту Роботине на Запоріжжі, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув старший солдат Вінник Владислав Владиславович.
Владислав Вінник народився 19 березня 1996 року в Дніпродзержинську. У 2013 році закінчив Ліцей №1. Навчався в Дніпровському національному університеті залізничного транспорту. Тривалий час працював у відділенні №9 ТОВ «Нова пошта». У 2020 році призваний на строкову військову службу до Національної гвардії України, після проходження якої підписав контракт.
У нього залишилися дружина та мати.

 
22 листопада поблизу населеного пункту Очеретине на Донеччині, загинув солдат Луценко Євген Олександрович.
Євген Луценко народився 24 листопада 1978 року в Дніпропетровську. У 1998 році закінчив СПТУ №23. Тривалий час працював на м’ясопереробній фабриці «Алан». Від початку вересня цього року боронив Україну та її народ від ворога.
У нього залишилися дружина та сестра.

17 листопада поблизу населеного пункту Іванівське на Донеччині, захищаючи незалежну і вільну Україну, загинув головний сержант Немкін Андрій Васильович.
Андрій Немкін народився 10 лютого 1978 року в Дніпродзержинську. У 1996 році закінчив СПТУ №4. Упродовж 1996-1998 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював у ТОВ «ТК «Магнат»» (м.Дніпро). Від початку червня минулого року боронив Українську Державу.
У нього залишилися донька, мати та сестра.

 

1 листопада поблизу населеного пункту Курдюмівка на Донеччині, боронячи незалежну Україну, загинув сержант поліції Дудник Віталій Валерійович.
Віталій Дудник народився 26 жовтня 1993 року. У 2016 році закінчив Дніпровський державний технічний університет. Упродовж 2016-2017 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював у службі судової охорони м. Дніпро. З квітня цього року брав участь у бойових діях із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися мати та сестра.

1 листопада поблизу населеного пункту Макіївка на Луганщині, захищаючи свободу і незалежність українського народу, загинув солдат Бешлега Юрій Миколайович.
Юрій Бешлега народився 27 грудня 1968 року в Дніпродзержинську. У 1987 році закінчив СПТУ-25. Упродовж 1987-1989 років проходив строкову військову службу. Працював на КАТП-11204 та Придніпровському хімічному заводі.
Без батька залишилися дві доньки.

31 жовтня поблизу Кліщіївки на Донеччині, боронячи українську землю від загарбників, загинув солдат Зенін Іван Сергійович.
Іван Зенін народився 29 травня 1997 року в Дніпродзержинську. У 2015 році закінчив Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту». Працював у КП «Парк ім.Лазаря Глоби» Дніпровської міської ради. З вересня минулого року перебував на контракті у Збройних Силах України.
У нього залишилися батьки та два брати.

30 жовтня поблизу населеного пункту Орлянка на Харківщині, захищаючи вільну Україну, загинув старший сержант Губка Михайло Віталійович.
Михайло Губка народився 11 вересня 1982 року в Дніпродзержинську. У 2000 році закінчив ПТУ №24. Упродовж 2002-2003 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на Дніпровському металургійному комбінаті.
У нього залишилися друзі.

30 жовтня поблизу Андріївки на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув старший солдат Запара Руслан Іванович.
Руслан Запара народився 12 вересня 1976 року в Дніпродзержинську. У 1994 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 1994-1996 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на Дніпровському металургійному комбінаті. У серпні цього року став на захист України.
У нього залишилися син, мати та сестра.

29 жовтня 2023 року в бою поблизу населеного пункту Орлянка на Харківщині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув молодший лейтенант Желєзняков Максим Олексійович.
Максим Желєзняков народився 27 листопада 1995 року в Дніпродзержинську. Упродовж 2011-2015 років навчався у Дніпродзержинському металургійному коледжі. У 2020 році закінчив Дніпровський державний технічний університет, у 2023 році - Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Тривалий час працював на ПрАТ «Камет-Сталь». У лютому 2023 року став до лав Збройних Сил України. У нього залишилися батьки та брат.

28 жовтня в бою поблизу населеного пункту Новоєгорівка на Луганщині загинув солдат Власов Вячеслав Сергійович.
Вячеслав Власов народився 2 січня 1988 року в Дніпродзержинську. У 2004 році закінчив середню загальноосвітню школу №18. Працював на ПрАТ «Оріль-Лідер». Від початку серпня минулого року боронив державу від загарбників.
Без сина залишилася мати.

24 жовтня 2023 року в бою поблизу населеного пункту Піщанівка на Херсонщині, захищаючи Батьківщину від загарбників, загинув солдат Серцов Сергій Георгійович.
Сергій Серцов народився 16 вересня 1982 року в с.Сухий Хутір Криничанського району. У 1999 році закінчив ПТУ №24. Тривалий час працював на ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ». У червні 2023 року став на захист України.
У нього залишилися донька, син та два брати.

24 жовтня в бою поблизу населеного пункту Мала Токмачка на Запоріжжі, захищаючи свободу українського народу, загинув солдат Тронько Дмитро Миколайович.
Дмитро Тронько народився 16 грудня 1980 року в Дніпродзержинську. У 2005 році закінчив ДДТУ. Працював на ВАТ «Баглійкокс», ТОВ «Спецстрой» (м.Алчевськ) та останній час був приватним підприємцем. У травні цього року став до лав Національної гвардії України.
У нього залишилися дружина, дві неповнолітні доньки, батьки та брат.

22 жовтня поблизу населеного пункту Григорівка на Донеччині, звільняючи українську землю від російських загарбників, загинув солдат Гребенюк Богдан Романович.
Богдан Гребенюк народився 12 липня 2004 року у Ялті. У 2022 році закінчив Придніпровський державний металургійний коледж. У квітні цього року підписав контракт, ставши до лав Збройних Сил України.
У нього залишилися батьки та сестра.

20 жовтня в бою поблизу Авдіївки на Донеччині загинув солдат Зубов Ігор Васильович.
Ігор Зубов народився 30 червня 1967 року. Упродовж 1989-1991 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював у ТОВ «Геліус ЛТД». Від початку березня минулого року захищав Україну та її народ від російських загарбників.
Без чоловіка лишилася дружина.

16 жовтня в бою поблизу населеного пункту Вербове на Запоріжжі, загинув солдат Бабкін Юрій Вікторович.
Юрій Бабкін народився 25 жовтня 1994 року в Дніпродзержинську. У 2014 році закінчив Дніпродзержинський економічний коледж. Упродовж 2019-2020 років проходив строкову військову службу. Починаючи з липня цього року боронив український народ від ворога.
У нього залишилися дружина, син, батько та два брати.

15 жовтня поблизу Авдіївки на Донеччині, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув солдат Сухоребрий Сергій Володимирович.
Сергій Сухоребрий народився 21 липня 2003 року в Дніпродзержинську. У 2020 році закінчив ліцей №13. Працював продавцем-консультантом у ТОВ «Варус». З вересня 2022 року по липень 2023 року перебував на посаді бойового медика УДА, в липні підписав контракт та став до лав Збройних Сил України.
У нього залишилися батьки та бабусі.

15 жовтня в лікарні м.Дніпро від отриманих в бою поранень помер солдат Рижонков Антон Сергійович.
Антон Рижонков народився 18 квітня 1979 року в Дніпродзержинську. У 2000 році закінчив Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому державному університеті. Упродовж 2000-2017 років працював на різних посадах МВС України в Дніпропетровській області, майор поліції. З червня цього року захищав Українську Державу від російських загарбників.
У нього залишилися дружина, мати, сестра та брат.

14 жовтня в бою поблизу населеного пункту Водяне на Донеччині, захищаючи свободу українського народу, загинув молодший лейтенант Казачок Олександр Віталійович.
Олександр Казачок народився 2 лютого 1984 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив ДДТУ. Тривалий час працював на Дніпровському металургійному комбінаті. Від початку січня цього року боронив Україну та її народ.
У нього залишилися мати, сестра та бабуся.

14 жовтня в бою поблизу Роботиного на Запоріжжі загинув солдат Модла Андрій Володимирович.
Андрій Модла народився 4 червня 1978 року. Закінчив технологічний коледж Дніпровського державного технічного університету. Тривалий час працював на ПрАТ «ЮЖКОКС». З вересня минулого року звільняв українську землю від загарбників.
У нього залишилися дружина, син, мати та брат.

12 жовтня поблизу селища Невельське на Донеччині, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув солдат Александров Дмитро Геннадійович.
Дмитро Александров народився 9 листопада 1997 року в Дніпродзержинську. У 2016 році закінчив Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти міста Вільногірськ. З 2020 року перебував на контракті у Збройних Силах України.
У нього залишилися батько, сестра та бабуся.

 
5 жовтня в бою поблизу Андріївки на Донеччині загинув солдат Бровко Ігор Юрійович.
Ігор Бровко народився 13 серпня 1969 року в Дніпродзержинську. У 1988 році закінчив Дніпродзержинський енергетичний технікум. Проходив строкову військову службу у 1991-1993 роках. Тривалий час працював у ТОВ «Будівельна компанія Севгок». З травня цього року боронив українську землю від посягань російських окупантів.
У нього залишилися дружина, донька, чотири сестри та брат.

 
30 вересня в обласній клінічній лікарні ім. І.І.Мечникова від отриманих в бою поранень помер сержант Андрійченко Олександр Владиславович.
Олександр Андрійченко народився 29 серпня 1991 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив ПТУ №24. Упродовж 2009-2010 років проходив строкову військову службу. З 2014 по 2019 рік перебував на контракті у Збройних Силах України. Був учасником АТО/ООС. Тривалий час працював у Кам’янському ВГК КП ДОР «Аульський водовід».
У нього залишилися мати та три сестри.

 
30 вересня, перебуваючи у відпустці, помер солдат Шавикін Олександр Миколайович. У захисника не витримало серце.
Олександр Шавикін народився 17 жовтня 1984 року в Дніпродзержинську. У 2007 році закінчив ПТУ №24. Тривалий час працював на АТ «ДНІПРОАЗОТ». З березня минулого року боронив український народ в лавах Національної гвардії України.
У нього залишилися мати, батько та брат.

29 вересня в бою поблизу Андріївки на Донеччині загинув солдат Охотський Матвій Віталійович.
Матвій Охотський народився  21 листопада 2004 року в Дніпродзержинську. У 2022 році закінчив 16-й ліцей. З березня цього року перебував на контракті у Збройних Силах України та боронив Державу від агресора.
У нього залишилися батьки та сестра.

25 вересня поблизу населеного пункту Водяне на Донеччині, загинув солдат Задоя Олександр Олександрович.
Олександр Задоя народився 21 вересня 1984 року в Дніпродзержинську. У 2001 році закінчив ПТУ №58 (м.Дніпро). Упродовж 2003-2004 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював в АТ «Укрзалізниця», СП «Вагонне депо м.Кам’янське». Від початку березня минулого року боронив Україну від агресора.
У нього залишилися дружина, син, донька, батько, сестра та брат.

24 вересня в обласній клінічній лікарні ім. І.І.Мечникова від отриманих в бою поранень помер матрос Маловічко Андрій Андрійович.
Андрій Маловічко народився 2 березня 1987 року в Дніпродзержинську. У 2006 році закінчив ПТУ №22. Тривалий час працював на ПрАТ «Камет-Сталь».
Без сина залишилася мати.

23 вересня під час перебування у відпустці помер солдат Пітенко Вадим Борисович. У захисника не витримало серце.
Вадим Пітенко народився 4 счня 1975 року в Дніпродзержинську. У 1993 році закінчив ПТУ №23. Упродовж 1993-1994 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на АТ «ДНІПРОАЗОТ». З липня минулого року боронив Україну в лавах Національної гвардії України. У нього залишилися мати та сестра.

22 вересня в бою поблизу Кліщіївки на Донеччині, захищаючи суверенітет та незалежність Української Держави, загинув молодший сержант Лазарьонок Марк Юрійович.
Марк Лазарьонок народився 27 жовтня 1990 року в Дніпродзержинську. У 2013 році закінчив ПТУ №22. Працював в службі охорони ТОВ «ЕпіцентрК». Упродовж 2014-2015 років та починаючи з 2017 року перебував на контракті у Збройних Силах України. Наказом Головнокомандувача ЗСУ нагороджений нагрудним знаком «Золотий хрест».
У нього залишилися дружина, мати, брат та батько, який теж є військовослужбовцем ЗСУ.

18 вересня поблизу населеного пункту Мала Токмачка на Запоріжжі, захищаючи свободу українського народу, загинув солдат Миронов Олексій Михайлович.


Олексій Миронов народився 13 червня 1991 року у Дніпродзержинську. У 2014 році закінчив Дніпродзержинський технологічний технікум при ДДТУ. Працював на АТ «ДНІПРОАЗОТ», ПАТ «Інтерпайп» та ТОВ «ПТС – Транс». На початку січня цього року став на захист України. У нього залишилися батько та сестра.
 
16 вересня в стабілізаційному пункті на Запоріжжі помер молодший сержант Сторожко Олександр Олександрович. У захисника не витримало серце.
Олександр Сторожко народився  1 березня 1977 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив Вищий навчальний заклад «Східноєвропейський університет економіки і менеджменту». У 2013 році заснував та очолив ТОВ СО «АЛАБАЙ». Від початку березня 2022 року боронив українську землю від посягань російських окупантів.
У нього залишилися дружина та два сини.

 
9 вересня в 9-й міській лікарні Кам'янського помер солдат Коляда Олексій Васильович.
Олексій Коляда народився 14 жовтня 1980 року. У 1998 році закінчив СПТУ-24. Проходив строкову військову службу у  1998-2000 роках. Упродовж 2014-2015 років був учасником АТО. Тривалий час працював на ПП "Нанокабель". З перших днів повномасштабної війни боронив українську землю від посягань російських окупантів.
У нього залишилися мати і сестра.

 
2 вересня у відділенні екстреної медицини 5-ї міської лікарні Запоріжжя помер лейтенант Чурсін Сергій Олексійович.
Сергій Чурсін народився 24 липня 2002 року в Дніпродзержинську. У 2023 році закінчив Національну академію Національної гвардії України (м.Харків). На військовій службі перебував з 26 липня 2019 року.
У нього залишилися бабуся опікун, мати та сестра.

30 серпня в обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова помер старший солдат Байдуж Юрій Анатолійович. У захисника не витримало серце.
Юрій Байдуж народився 18 червня 1964 року в Дніпродзержинську. У 1983 році закінчив Дніпродзержинський металургійний технікум. Упродовж 1983-1985 років проходив строкову військову службу. Працював на ДМК. З травня минулого року захищав український народ від російського агресора.
У нього залишилися дружина, син та брат.


 
24 серпня, в День Незалежності України, поблизу населеного пункту Іванівське на Донеччині, загинув сержант Янченко Руслан Віталійович.
Руслан Янченко народився 21 травня 1990 року в Дніпродзержинську. У 2010 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Упродовж 2010-2011 років проходив строкову військову службу. Працював на ДМК. У перші дні повномасштабного вторгнення став на захист Української Держави.
У нього залишилися дружина, син, донька та мати.

19 серпня поблизу Урожайного на Донеччині, звільняючи українську землю від російських загарбників, загинув солдат Логвін Роман Станіславович.
Роман Логвін народився 28 червня 1978 року в Дніпродзержинську. У 1994 році закінчив ПТУ №24. Працював на ПрАТ «Оріль-Лідер». У перші дні повномасштабного вторгнення став до лав Національної гвардії України та брав участь у бойових діях із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися мати та сестра.

18 серпня в бою поблизу Кліщіївки на Донеччині загинув старший солдат Кабак Олег Миколайович.
Олег Кабак народився 27 жовтня 2000 року в Дніпродзержинську. У 2020 році закінчив Дніпродзержинський хіміко-технологічний технікум. З 2020 року перебував на контракті у Збройних Силах України.
У нього залишилися мати та брат.

14 серпня в бою на Донеччині, захищаючи волю і свободу українського народу, загинув молодший сержант Шевченко Олексій Васильович.
Олексій Шевченко народився 15 жовтня 1988 року. У 2010 році закінчив Дніпродзержинський хіміко-технологічний технікум. Упродовж 2015-2016 років проходив строкову військову службу. Був учасником АТО/ООС. Перебував на контракті у Збройних Силах України.
У нього залишилися мати та брат.

14 серпня на Харківщині, під час участі у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, загинув солдат Кіяніченко Костянтин Михайлович.
Костянтин Кіяніченко народився 17 листопада 1990 року в Дніпродзержинську. У 2011 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум.Тривалий час працював у річковому порту. Від початку лютого цього року боронив українську землю від посягань російських окупантів.
У нього залишилися дружина, донька, мати, два брати та три сестри.
13 серпня в бою на Донеччині, захищаючи волю і свободу українського народу, загинув капітан Галузін Сергій Валерійович.
Сергій Галузін народився 30 вересня 1974 року. У 1996 році закінчив Академію прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького. З 1996 по 2015 рік проходив військову службу на різних посадах. Був учасником АТО/ООС. Від початку березня минулого року став до лав Сил територіальної оборони Збройних Сил України та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів  національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, син, донька, батьки та сестра.

7 серпня 2023 року в бою поблизу населеного пункту Приютне на Запоріжжі, захищаючи українську землю від загарбників, загинув солдат Гаєвський Олексій Миколайович.
Олексій Гаєвський народився 10 квітня 1983 року в Дніпродзержинську. У 2001 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 2003-2004 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ». У травні 2023 року став на захист України та її народу
У нього залишилися донька, батьки та брат.

7 серпня на Херсонщині під час виконання бойового завдання загинув молодший сержант Журавель Артем Віталійович.
Артем Журавель народився 19 травня 1988 року в Дніпродзержинську. У 2003 році закінчив 9 класів середньої загальноосвітньої школи №23, у 2007 році - Дніпродзержинський індустріальний технікум. Працював на ДМК. З 2017 по 2021 рік перебував на контракті у Збройних Силах України. Був учасником АТО. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. У перший день повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Української Держави.
У нього залишилися мати, дві сестри та кохана дівчина.

6 серпня в шпиталі міста Запоріжжя від отриманих в бою поранень помер солдат Корнієнко Денис Олександрович.
Денис Корнієнко народився 12 вересня 1978 року в Дніпродзержинську. У 1997 році закінчив Дніпродзержинський політехнічний технікум, у 2007 році – Дніпродзержинський державний технічний університет. Працював на різних посадах в різних галузях. Наприкінці квітня цього року став до лав Національної гвардії України та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, два сини, донька, батьки та сестра.

25 липня на Донеччині, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув підполковник поліції Шевченко Денис Вікторович.
Денис Шевченко народився 18 лютого 1980 року. У 2000 році закінчив Донецький інститут МВС України. Упродовж 2000-2013 років працював на різних посадах ГУМВС України в Дніпропетровській області. З 2019 року працював в територіальному управлінні Служби судової охорони у Дніпропетровській області. З лютого цього року брав участь у бойових діях із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружин25 липня а, донька, батьки та брат.

15 липня на Донеччині, захищаючи свободу і незалежність українського народу, загинув солдат Кіріченко Андрій Вікторович.
Андрій Кіріченко народився 22 квітня 1983 року. У 2003 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Упродовж 2003-2004 років проходив строкову військову службу. З 2005 по 2014 рік працював у ГУМВС України в Дніпропетровській області, тривалий час – на Дніпровському металургійному комбінаті. З дитинства професійно займався академічною греблею, мав звання Майстра спорту. У перші дні повномасштабного вторгнення росії на українську землю став до лав Збройних Сил України.
У нього залишилися дружина, два сини та сестра.

15 липня на Донеччині, в бою за вільну і незалежну Україну, загинув матрос  Хомачков Олександр Сергійович.
Олександр Хомачков народився 17 липня 1993 року. У 2010 році закінчив ПТУ №42 м. Нікополь. Тривалий час працював у ВАТ «Птахофабрика «Південна». У вересні минулого року став до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися мати та брат.

12 липня в бою на Донеччині, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув старший сержант Каюмов Олег Ахмедович.
Олег Каюмов народився 10 липня 1967 року. У 1985 році закінчив ПТУ №25. Упродовж 1985-1987 років проходив строкову військову службу. Весь час працював на ДП «Смоли». У вересні 2014 року підписав контракт та став до лав Збройних Сил України.
У нього залишилися дружина, чотири доньки та брат.

10 липня в бою на Луганщині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Золотоноша Захар Євгенович.
Захар Золотоноша народився 12 листопада 2003 року в Дніпродзержинську. У 2023 році закінчив ПТУ №22. У квітні 2023 року, підписавши контракт, став до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях із забезпеченні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
Без сина залишилася мати.

3 липня в бою на Луганщині, захищаючи українську землю від посягань російських окупантів, від отриманих поранень не сумісних з життям, загинув молодший сержант  Матченко Сергій Миколайович.
Сергій Матченко народився 27 грудня 1992 року в Дніпродзержинську. Закінчив у 2016 році Державний вищий навчальний заклад "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури". Весь час працював на Коксохімічному заводі «Дніпрококс» ПрАТ "Evraz - Дніпровський металургійний завод» м.Дніпро.
2 березня минулого року став до Національної Гвардії України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, донька, батьки, брат, сестра.

30 червня в бою на Донеччині, захищаючи свободу і незалежність українського народу, загинув старший солдат Лакомов-Челпан Артем Олександрович.
Артем Лакомов-Челпан народився 24 лютого 2000 року. Закінчив ПТУ - 64 в м.Маріуполь. З 2019 року перебував на контракті ЗСУ.
У нього залишилися дружина, мати, сестра.

30 червня в бою поблизу населеного пункту Роздолівка на Донеччині, захищаючи українську землю від посягань російських загарбників, загинув головний сержант Россол Олександр Юрійович.
Олександр Россол народився 19 липня 1973 року. У 1991 році закінчив ПТУ №26. Упродовж 1991-1993 років проходив строкову військову службу. Працював на птахофабриці с.Світле. У серпні минулого року став до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися син та батько.

30 червня в бою на Донеччині, захищаючи українську землю від посягань російських окупантів, загинув сержант Ковальчук Євгеній Михайлович.
Євгеній Ковальчук народився 18 травня 1978 року. У 1997 році закінчив ПТУ №26. Тривалий час працював на ДМК. На початку травня минулого року став до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, донька, мати та брат.
  
29 червня в бою на Луганщині  загинув солдат Брус Микола Іванович
Микола Брус народився 9 жовтня 1968 року. У 1987 році закінчив Дніпродзержинський металургійний технікум. Упродовж 1987-1989 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на Дніпровському металургійному комбінаті. Останнє місце роботи «Метінвест - Промсервіс». 30 серпня минулого року призваний по мобілізації  до Національної Гвардії України та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина, мати.

26 червня в бою на Донеччині, захищаючи свободу і незалежність українського народу, загинув солдат Цимбал Сергій Юрійович.
Сергій Цимбал народився 29 липня 1992 року в Дніпродзержинську. У 2012 році закінчив ПТУ №14. Тривалий час працював маляром-штукатуром. 
4 березня минулого року призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії.
Він був сиротою.

21 червня поблизу Роботиного на Запоріжжі, захищаючи волю і свободу українського народу, загинув солдат Волков Олексій Олександрович.
Олексій Волков народився 29 травня 1976 року в Маріуполі. У 2006 році закінчив Донецький національний технічний університет. Тривалий час працював на ПрАТ «ММК ім. Ілліча», останнє місце роботи – ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ». У липні минулого року став на захист держави.
У нього залишилися дружина, два сини, батько, брат та сестра.

13 червня в бою на Луганщині, захищаючи українську землю від посягань російських загарбників, загинув солдат Попруга Артем Володимирович.
Артем Попруга народився 25 квітня 1998 року. У 2019 році закінчив Кам'янський енергетичний фаховий коледж. Після його закінчення працював на ДКХЗ. Восени 2022 року, підписавши контракт, став до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина, син, мати та брат.

13 червня 2023 року в бою поблизу населеного пункту Роздолівка на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Тягнирядно Антон Сергійович.
Антон Тягнирядно народився 28 липня 1995 року в Дніпродзержинську. У 2011 році закінчив середню загальноосвітню школу №25. Навчався у Кам’янському енергетичному фаховому коледжі. Тривалий час працював на ПрАТ «Оріль-Лідер». У березні 2023 року став на захист Української Держави та її народу.
У нього залишилися мати, брат та сестра.

12 червня в бою на Донеччині, захищаючи українську землю від посягань російських окупантів, від отриманих поранень не сумісних з життям загинув солдат Будковий Сергій Федорович.
Сергій Будковий народився 17 листопада 1979 року. В 1999 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Проходив строкову військову службу 1999-2000. Закінчив в 2011 році Придніпровську державну академію будівництва та архітектури. Тривалий час працював виконробом ТОВ «Мостобудівельний загін 112». 23 березня минулого року став до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, донька та син.

6 червня в бою на Донеччині, захищаючи українську землю від посягань російських окупантів, загинув солдат Сьомушкін Олексій Олександрович.
Олексій Сьомушкін народився 18 жовтня 1981 року в Дніпродзержинську. Закінчив ПТУ - 24 та ПТУ - 15. Тривалий час працював помічником машиніста тепловозу на  "ДМК".  10 жовтня минулого року став до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, дві доньки, син та мати.

31 травня, перебуваючи у відпустці, помер солдат Шевченко Олександр Володимирович.
У захисника не витримало серце.
Олександр Шевченко народився 29 вересня 1975 року в Дніпродзержинську. У 1993 році закінчив ПТУ №24. Від початку червня минулого року захищав українську землю від посягань російських окупантів.
У нього залишилися донька, батьки та брат.

 
28 травня в обласній клінічній лікарні імені Мечникова зупинилося серце солдата Кокоша Антона Івановича. Важкі поранення захисник отримав 26 травня поблизу одного з населених пунктів на Донеччині під час артобстрілу.
Антон Кокош народився 21 березня 2003 року. У 2021 році закінчив Запорізький металургійний технікум. Упродовж 2021-2023 років проходив строкову військову службу. З квітня 2023 року перебував на контракті у Збройних Силах України.
У нього залишилися батьки, два брати та сестра.

 
19 травня в Запорізькій області, під час участі у бойових діях та відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації, від отриманих поранень загинув  солдат Загребельний Антон Сергійович.
Антон Загребельний народився 20 травня 1986 року в Дніпродзержинську. Закінчив Дніпродзержинський енергетичний  технікум. Все життя працював в комп’ютерній галузі. 25 лютого минулого року призваний по мобілізації.
У нього залишилися донька, батьки, сестра.

 
18 травня перебуваючи у відпустці помер сержант Михайлюк Едуард Леонідович. У захисника не витримало серце.
Едуард Михайлюк народився 28 червня 1967 року в Дніпродзержинську. У 1986 році закінчив Дніпродзержинський металургійний технікум. Упродовж 1987-1989 років проходив строкову військову службу. Все життя працював на будівництві. 10 березня минулого року призваний по мобілізації.
У нього залишилися цивільна дружина, син та мати.

 
8 травня на Донеччині, звільняючи українську землю від російських окупантів, загинув солдат Філіпчук Даніїл Євгенович.
Даніїл Філіпчук народився 2 червня 2004 року. Починаючи з січня 2023 року перебував на контракті у Збройних Силах України.
У нього залишилися мати та сестра.

 
5 травня в бою на Донеччині, боронячи свободу і незалежність українського народу, загинув солдат Піщида Кирило Станіславович.
Кирило Піщида народився 21 вересня 1991 року в Дніпродзержинську. У 2010 році закінчив Дніпродзержинський технологічний технікум ДДТУ, у 2014 році – Дніпропетровську державну фінансову академію. Тривалий час працював в торгівельній мережі «Ельдорадо».
15 вересня минулого року призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
Без сина залишилася мати.

4 травня в бою на Донеччині, захищаючи українську землю від посягань російських окупантів, загинув солдат Хитушко Ігор Федорович.
Ігор Хитушко народився 24 листопада 1982 року в Дніпродзержинську. У 2000 році закінчив ПТУ №24. Тривалий час працював в підрядних організаціях компанії «Метінвест». На початку березня минулого року став до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, дві доньки та сестра.

1 травня на Луганщині, під час участі у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, загинув молодший сержант Бондаренко Євгеній Вікторович.
Євгеній Бондаренко народився 25 квітня 1985 року в Дніпродзержинську. У 2004 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум. Упродовж 2004-2005 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював водієм таксі.
27 лютого 2022 року став до лав Національної гвардії України та звільняв українську землю від окупантів.
У нього залишилися донька, син, батьки та сестра.

 
30 квітня в бою на Луганщині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Шемет Ігор Костянтинович.
Ігор Шемет народився 24 травня 1969 року. Упродовж 1987-1989 років проходив строкову військову службу. У 1991 році закінчив ПТУ №21 м.Дніпро. Працював на Дніпровському металургійному комбінаті та Дніпропетровському металургійному заводі ім.Петровського. Був учасником АТО/ООС. 2 березня минулого року став до лав Національної гвардії України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації.

У нього залишилися дружина, донька та син.

29 квітня в бою на Луганщині, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет нашої держави, загинув солдат Канто Костянтин Станіславович.
27 лютого минулого року став до лав Національної гвардії України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, син, мати та брат.

29 квітня в бою на Донеччині, захищаючи вільне українське небо та кожного з нас, загинув солдат Грідчин Олександр Олександрович.
Олександр Грідчин народився 16 истопада 1982 року. У 2001 році закінчив ПТУ №26. Упродовж 2003-2004 років проходив строкову військову службу. Був учасником АТО/ООС. 25 лютого минулого року став до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації.

28 квітня в бою на Луганщині, захищаючи українську землю від посягань російських окупантів, загинув солдат Денисенко Вадим Володимирович.
Вадим Денисенко народився 2 лютого 1972 року. Закінчив Дніпродзержинський економічний технікум. Працював на ДМК та БКХЗ.  27 лютого минулого року став до лав Національної гвардії України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, дві доньки та батьки.

21 квітня в лікарні Кам’янського помер молодший сержант Бондаренко Віталій Валерійович. У захисника не витримало серце.
Віталій Бондаренко народився 9 червня 1991 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив ПТУ №26. Упродовж 2009-2010 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював у компанії «Метінвест», БКХЗ та воєнізованій охороні на залізничній дорозі м. Дніпро.
5 березня минулого року призваний по мобілізації.
У нього залишилися дружина, донька та батьки.

17 квітня на Луганщині, захищаючи свободу і незалежність українського народу, загинув молодший сержант Касенюк Андрій Михайлович.
Андрій Касенюк народився 15 листопада 1987 року. У 2018 році закінчив Дніпровський державний технічний університет. Упродовж 2015-2016 років брав участь в АТО/ООС. Працював на ПрАТ «ДКХЗ». З перших днів повномасштабного вторгнення став до лав Національної гвардії України та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, мати та сестра.

6 квітня на Харківщині, під час виконання бойового завдання із захисту незалежності України, помер старший солдат Ліщенко Богдан Юрійович. У захисника не витримало серце.
Богдан Ліщенко народився 22 серпня 1993 року в Дніпродзержинську. У 2013 році закінчив Дніпродзержинський енергетичний технікум. Працював на ПрАТ «Оріль-Лідер». З 2016 року перебував на контракті у Збройних Силах України, був учасником АТО/ООС.
У нього залишилися дружина, донька, батьки, два брати та сестра.


 
2 квітня в бою на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув сержант Миронов Данило Віталійович.
Данило Миронов народився 25 грудня 1994 року в Дніпродзержинську. У 2013 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 2015-2016 років проходив строкову військову службу, з 2016 по 2017 рік перебував на контракті у Збройних Силах України.
Був учасником АТО/ООС. З першого дня повномасштабного вторгнення боронив українську землю.
У нього залишилися мати та брат.

31 березня на Донеччині, під час участі у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії, загинув солдат Благовєрний Олександр Іванович.
Олександр Благовєрний народився 26 березня 1971 року в Дніпродзержинську. Упродовж 1989-1991 років проходив строкову військову службу. Закінчив Дніпродзержинський комерційний технікум. Працював водієм ОРС «ПХЗ». Тривалий час працював на станції технічного обслуговування «Волга».
21 березня 2022 року призваний по мобілізації.
У нього залишилися донька та сестра.

 

23 березня на Київщині, при виконанні завдань з охорони та оборони національної транспортної системи України, помер солдат Дрешпак Володимир Анатолійович.
Володимир Дрешпак народився 25 липня 1973 року. У 1991 році закінчив ПТУ №79 (смт Петриківка). Останнє місце роботи – АК «Демос».
6 квітня минулого року призваний по мобілізації.
У нього залишилися дружина, син, брат та сестра.

21 березня на Луганщині, під час участі у бойових діях з відсічі й стримуванні збройної агресії   російської федерації, загинув cолдат Лях Євгеній Вікторович.
Євгеній  Лях  народився 30 березня 1993  року в місті Дніпродзержинськ. Закінчив ПТУ-22 у 2012 році. Працював на ДМК та Дніпровагонмаші. З жовтня минулого року боронив українську землю від посягань російських окупантів.
У нього залишилися три брати.


 
20 березня в бою на Донеччині, до останнього подиху боронячи вільне українське небо, загинув  сержант Жуковін Сергій Євгенович.
Сергій  Жуковін  народився 4 березня 1982  року в Дніпродзержинську. Проходив строкову військову службу у 2001-2003 роках. Закінчив Дніпропетровський університет МВС України в 2008 році.
17 березня  2022 року призваний по мобілізації, брав участь у бойових діях та здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися донька, дружина, батько.

 
18 березня в бою на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Мішин Андрій Володимирович.
Андрій Мішин народився 02 липня 1980 року. У 1999 році закінчив ДІТ. Проходив строкову військову службу у 1999-2000 роках. Працював тривалий час на ДМК та «Інтерпайп».
19 вересня 2022 року призваний по мобілізації до Національної Гвардії України, брав участь у бойових діях та здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, донька, мати та брат.

18 березня в бою на Луганщині, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув cтарший солдат Шептуха Володимир Сергійович. 
Володимир Шептуха народився 22 листопада 1982  року в Дніпродзержинську. У 2002 році закінчив ПТУ-24. Проходив строкову військову службу у 2002-2004 роках. Працював тривалий час в торгівельній мережі "Диволенд", останнє місце роботи - охоронець ювелірного магазину "КЮЗ".
24 березня минулого року призваний по мобілізації до Національної Гвардії України, брав участь у бойових діях та здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, донька, мати, два  брати.

17 березня в бою на Луганщині, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув молодший сержант Халімон Артем Вадимович.
Артем Халімон народився 28 січня 1993 року в Дніпродзержинську. У 2011 році закінчив ДХТТ. Працював на ПрАТ «Дніпровагонмаш».
15 березня минулого року призваний по мобілізації і брав участь у бойових діях та здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, мати та сестра.

17 березня 2023 року на Луганщині, під час участі у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації, загинув старший солдат Роюк Сергій Дмитрович.


Сергій Роюк народився 31 жовтня 1970 року в Дніпродзержинську. У 1988 році закінчив ПТУ №24. Упродовж 1988-1990 років проходив строкову військову службу. Працював в ТзОВ «Торговий Дім Міст Експрес».
11 липня 2022 року був призваний по мобілізації та став до лав Національної Гвардії України.
У нього залишилися дружина, син та брат.

16 березня 2023 року внаслідок ДТП на Донеччині помер молодший сержант Городецький Андрій Едуардович.
Андрій Городецький народився 19 лютого 1991 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив середню загальноосвітню школу № 19. Тривалий час працював на АТ «ДНІПРОАЗОТ». Упродовж 2011-2012 років проходив строкову військову службу. З 2015 по 2017 рік  перебував на контракті у Національній Гвардії України, з 2018 року перебував на контракті у Збройних Силах України. Був учасником АТО/ООС. 
У нього залишилися дружина, донька, батько та сестра.

12 березня в бою на Донеччині, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, загинув солдат Саєнко Володимир Олександрович.
Володимир Саєнко народився 3 квітня 1991 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив ПТУ №22. Працював на Дніпровському металургійному комбінаті. На початку березня минулого року став до лав Національної гвардії України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, донька та батьки.

 
8 березня в лікарні помер старший лейтенант Сухобрус Володимир Степанович. Не витримало серце захисника з Кам’янського.
Володимир Сухобрус народився 20 квітня 1965 року.
У 1984 році закінчив Дніпродзержинський технікум промислового транспорту. Упродовж 1984-1986 років проходив строкову військову службу.
Тривалий час працював на Дніпровському металургійному комбінаті, останнє місце роботи – КЗ «Центр надання соціальних послуг» КМР. Від початку березня минулого року боронив українську землю від російських окупантів.
У нього залишилися дружина, син та мати.

2 березня в бою на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет України, загинув солдат Ноздря Олександр Євгенійович.
Олександр Ноздря народився 13 червня 1992 року в Дніпродзержинську. У 2014 році закінчив ДДТУ. Упродовж 2016-2017 років проходив строкову військову службу. Працював у компанії «ТЕХНОНІКОЛЬ».
7 жовтня був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, донька, син та мати.

1 березня в бою на Донеччині, захищаючи свободу і незалежність українського народу, загинув старший солдат Антощук Федір Анатолійович.
Федір Антощук народився 27 лютого 1973 року в Дніпродзержинську. У 1991 році закінчив ПТУ №23. Упродовж 1991-1993 року проходив строкову військову службу. Працював на Дніпровському металургійному комбінаті.
5 січня був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, син, донька та дві сестри.


 
25 лютого в бою на Харківщині, боронячи українську землю від загарбницьких посягань російських окупантів, загинув молодший сержант Люлька Олександр Валерійович.
Олександр Люлька народився 19 червня 1985 року в Дніпродзержинську. У 2003 році закінчив ПТУ №26. Упродовж 2004-2005 років проходив строкову військову службу. Працював на ПрАТ «Дніпровагонмаш» та в компанії «Інтерпайп». На початку березня минулого року призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях із забезпечення здійснення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, дві доньки, батьки та брат.

23 лютого 2023 року в бою поблизу Вугледару на Донеччині, захищаючи українську землю від загарбників,  загинув солдат Віткалов Олег Миколайович.
Олег Віткалов народився 30 серпня 1973 року в Дніпродзержинську. У 1991 році закінчив СПТУ №79 в смт.Петриківка. Упродовж 1991-1993 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на ПрАТ «Дніпровагонмаш». У червні 2022 року став на захист Української Держави та її народу.
У нього залишилися тітка, двоюрідні брати та двоюрідна сестра.

20 лютого в бою на Донеччині, захищаючи українську землю від загарбницьких посягань російських окупантів, загинув солдат Косаренко Сергій Володимирович.
Сергій Косаренко народився 17 лютого 1971 року в Дніпродзержинську. У 1989 році закінчив ПТУ №26. Упродовж 1989-1991 років проходив строкову військову службу.
8 червня призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії.
У нього залишилися дружина, два сини, батьки та брат.

19 лютого на Донеччині, під час участі у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації, загинув майстер-сержант Ганін Віталій Миколайович.
Віталій Ганін народився 11 жовтня 1977 року. У 1995 році закінчив сільсько-господарський технікум у м.Слав’янськ. Упродовж 1995-1996 років проходив строкову військову службу. З 2001 року перебував на контракті у прикордонних військах.
У нього залишилися дві доньки, батьки та сестра.

13 лютого на Луганщині, захищаючи українську землю від посягань російських загарбників, загинув молодший сержант Пятигор Юрій Валерійович.
Юрій Пятигор народився 2 грудня 1974 року в Дніпродзержинську. У 1994 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум. Упродовж 1994-1995 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на ДКХЗ.
19 квітня був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися мати та дві сестри.

11 лютого на Донеччині, захищаючи незалежну і соборну Україну, загинув старший сержант Куян Андрій Ігорович.
Андрій Куян народився 19 червня 1975 року в Дніпродзержинську. У 1993 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 1993-1995 року проходив строкову військову службу. Працював на Дніпровському металургійному комбінаті.
27 травня призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, два сини, батьки та брат.

9 лютого в лікарні помер старший солдат Гром Василь КостянтиновичУ захисника не витримало серце.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким померлого захисника.
Василь Гром народився 12 травня 1993 року. Упродовж 2016-2018 років перебував на контракті в Збройних Силах України. З перших днів повномасштабної війни боронив українську землю від посягань російських окупантів.
У нього залишилися донька, мати, сестра та брат.

9 лютого в бою на Донеччині, захищаючи українську землю від посягань російських загарбників, загинув старший солдат Кузьмін Олександр Васильович.
Олександр Кузьмін народився 30 квітня 1994 року. У 2017 році закінчив Запорізький національний університет. Упродовж 2013-2018 років працював у ТОВ «Агрос». З 2018 року перебував на контракті у Збройних Силах України.
У нього залишилися дружина, син, батьки та сестра.

9 лютого в бою на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет нашої держави, загинув солдат Олійник Ігор Анатолійович.
Ігор Олійник народився 24 травня 1967 року в Дніпродзержинську.
Упродовж 1985-1987 років проходив строкову військову службу. Закінчив ДДТУ. Тривалий час працював на «Екоантилід» та АТ «ДНІПРОАЗОТ».
28 лютого був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації.

 
5 лютого на Донеччині, захищаючи свободу і незалежність українського народу, загинув солдат Бондаренко Павло Вікторович.
Павло Бондаренко народився 12 січня 1984 року в Дніпродзержинську. У 2002 році закінчив ПТУ №22. Тривалий час працював на Придніпровській залізниці.
22 березня був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися батько та два брати.

31 січня в Бахмуті на Донеччині, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув молодший сержант Кондратьєв Сергій Анатолійович.
Сергій Кондратьєв народився  1 липня 1984 року в Дніпродзержинську. У 2003 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 2003-2004 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював у ТОВ «Лентранс». 13 березня минулого року став до лав Прикордонних військ України і брав участь у бойових діях із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дві доньки, батьки та сестра.

 

26 січня на Харківщині, боронячи соборну та незалежну Україну, загинув солдат Кучкурда Павло Олексійович.
Павло Кучкурда народився 15 жовтня 1983 року в Дніпродзержинську. Упродовж 2002-2003 років проходив строкову військову службу. У 2010 році закінчив Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет». Працював на Дніпровському металургійному комбінаті, упродовж останнього часу – на ПАО «Южкокс».
1 березня призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина, син, донька та брат.

25 січня в бою на Донеччині, до останнього подиху боронячи мирне українське небо, загинув солдат Феденко Артем Володимирович.
Артем Феденко народився 18 червня 1989 року. Закінчив Дніпродзержинський енергетичний технікум. Працював у ТОВ «Тритон», мережі магазинів «Добробут», останній час – ПрАТ «Кривий Ріг – цемент». З перших днів повномасштабної війни боронив українську землю від посягань російських окупантів.
У нього залишилися дружина, донька та батько.

25 січня під час проходження військової служби на Чернігівщині помер старший лейтенант Балабаєв Павло Іванович. Не витримало серце захисника з Кам’янського.
Павло Балабаєв народився 24 червня 1965 року в Дніпродзержинську. У 1988 році закінчив ДДТУ. Тривалий час працював в УМВС України в Дніпропетровській області. Призваний по мобілізації 22 березня.
У нього залишилися дружина, брат та сестра.

25 січня в бою на Донеччині, захищаючи свободу і незалежність українського народу, загинув солдат Фолюшняк Євгеній Анатолійович.
Євгеній Фолюшняк народився 6 березня 1975 року в Дніпродзержинську. У 1993 році закінчив СПТУ №4. Працював приватним підприємцем.
6 березня призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина, син, батьки та сестра.

23 січня зупинилося серце молодшого лейтенанта Лозинського Дмитра Костянтиновича.
Дмитро Лозинський народився 29 вересня 1983 року в Дніпродзержинську. У 2006 році закінчив Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту. Працював на Дніпровському металургійному комбінаті, Баглійському коксохімічному заводі, Дніпровському коксохімічному заводі.
28 лютого призваний по мобілізації.
У нього залишилися  донька, батьки та сестра.

22 січня в бою на Донеччині загинув старший сержант Матухно Геннадій Миколайович.
Геннадій Матухно народився 25 квітня 1966 року в Дніпродзержинську. У 1985 році закінчив Дніпродзержинський політехнічний технікум. Тривалий час працював на АТ «ДНІПРОАЗОТ», останній час займався підприємницькою діяльністю. 7 вересня був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
У нього залишилися два сини, дві доньки та мати.

18 січня на Запоріжжі, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув старший солдат Могилевцев Віктор Миколайович.
Віктор Могилевцев народився 3 липня 1974 року в с.Кринички. У 1998 році закінчив Дніпровський державний технічний університет. Тривалий час працював на Дніпровському металургійному комбінаті, останній час – на ПрАТ «Оріль-Лідер».
27 лютого призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина, дві доньки, мати та сестра.

18 січня на Запоріжжі, захищаючи українську землю від посягань російських загарбників, загинув сержант Сугай Іван Васильович.
Іван Сугай народився 15 листопада 1964 року в селі Широкий Луг на Закарпатті. У 1983 році закінчив ПТУ №26. Упродовж 1984-1986 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на ПХЗ та ПАТ «Дніпровагонмаш».
27 лютого призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина, дві доньки, два брати та шість сестер.

14 січня у військовому шпиталі зупинилося серце солдата Дуплія Владислава Володимировича. Поранення захисник отримав 2 грудня поблизу населеного пункту Богданівка на Донеччині в бою за вільну Україну, її свободу і незалежність, мужньо виконавши свій військовий обов'язок.
Владислав Дуплій народився 2 грудня 1973 року в Дніпродзержинську. У 1992 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 1992-1994 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на Дніпровському металургійному комбінаті та ПАО "Южкокс". 4 березня призваний по мобілізації.
У нього залишилися дружина, дві доньки та брат.

14 січня на Запоріжжі, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув старший солдат Саклаковський Микола Володимирович.
Микола Саклаковський народився 12 травня 1971 року. Закінчив ПТУ №43 м.Кобеляки, Полтавської області. Упродовж 1989-1991 років проходив строкову військову службу. З 1991 по 2002 рік працював на АТ «ДЕВЗ», з 2008 по 2017 рік – на ПАТ «Дніпровагонмаш». З 2017 року працював на ПрАТ «Оріль-Лідер». 25 лютого призваний по мобілізації і брав участь у бойових діях та здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, три сини, донька, мати та брат.

12 січня в Донецькій області, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув старший солдат Лепеха Володимир Володимирович.
Володимир Лепеха народився  31 грудня 1969 року в місті Дніпродзержинськ. У 1988 році закінчив ПТУ № 23. Проходив строкову військову службу в 1988-1990 роках. Упродовж 1990-2022 років працював на ВАТ  "ДНІПРО-АЗОТ ".
З 2016 по 2018 рік брав участь в АТО/ООС.  1 березня призваний по мобілізації.
У нього залишилися: дружина, два сина та батько.

12 січня в Донецькій області, під час участі у бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув старший солдат Клоков Микола Ігорович.
Микола Клоков народився 29 листопада 1993 року. Упродовж 2015-2021 років працював в  УМВС України Луганської області. Учасник АТО/ООС.
У 2020 році закінчив Національну академію Міністерства внутрішніх справ (м.Київ).
17 березня призваний по мобілізації.       
У нього залишилися: дружина, син та мати.

11 січня в бою на Донеччині, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, загинув старший солдат Бохенко Станіслав Едуардович.
Станіслав Бохенко народився  8 грудня 1998 року в Дніпродзержинську. У 2017 році закінчив середню загальноосвітню школу №34. Починаючи з 2017 року перебував на контракті у Збройних Силах України. Був учасником АТО/ООС.
У нього залишилися мати та сестра.

10 січня в Запорізькій області, під час участі у бойових діях та відсічі й стримуванні збройної агресії, від отриманих поранень загинув cержант Завгородній Руслан Станіславович.
Руслан Завгородній народився  28 лютого 1974 року в місті Дніпродзержинськ. 
В 1992 році закінчив ПТУ № 4. Проходив строкову військову службу з 1992 по 1994 рік. Тривалий час працював в ДДТЕК та тренером Кам'янського лучного клубу "СКІФ". Закінчив у 2022 році Кам'янський коледж фізичного виховання. Призваний по мобілізації 09.11.2022 року.
У нього залишилася донька.          

2022
30 грудня в бою на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув капітан Арович Йосип Миколайович.
Йосип Арович народився 17 березня 1996 року.
У 2020 році закінчив Військову академію (м.Одеса).
Під час проходження військової служби відзначений державними нагородами: орденом Богдана Хмельницького III ступеня та орденом Данила Галицького.
У нього залишилися дружина, батько та брат.

29 грудня в бою на Луганщині, захищаючи українську землю від посягань російських загарбників, загинув солдат Чернявський Олександр Вікторович.
Олександр Чернявський народився 6 листопада 1974 року в Дніпродзержинську.
У 1994 році закінчив Дніпродзержинський політехнічний технікум. Упродовж 1994-1996 років проходив строкову військову службу.
18 березня був призваний до лав Національної гвардії України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
У нього залишилася сестра.

28 грудня в Донецькій області під час участі у бойових діях від отриманих поранень загинув солдат Рапіна Марко Андрійович.
Марко Рапіна народився 11 липня 1998 року в місті Дніпродзержинськ. В 2016 році закінчив ПТУ 22. Працював токарем ТОВ "Бартон".      
У нього залишилася мати.

28 грудня на Донеччині, захищаючи українську землю від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі у бойових діях загинув сержант Буркацький Руслан Мирославович.
Руслан Буркацький народився  28 липня 1983 року в місті Дніпродзержинськ. В 2002 році закінчив Дніпродзержинський комерційний технікум. Проходив строкову військову службу 2004-2006 роках.
Призваний  по мобілізації  01.03.2022 року.        
У нього залишилися: дружина, донька, мати, брат, сестра.

26 грудня в бою на Донеччині, захищаючи нашу незалежність, загинув солдат Шкапін Олександр Сергійович.
Олександр Шкапін народився 30 листопада 1981 року. Упродовж 2000-2001 років проходив строкову військову службу.
7 вересня був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина, син та мати.

24 грудня в бою на Донеччині, захищаючи українську землю від отриманих поранень не сумісних з життям загинув cтарший солдат Веліков Олександр Вікторович.
Олександр Веліков народився  5 червня 1989 року.
27 лютого був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
У нього залишилися: дружина, син, донька, мати, 2 брата, сестра.

23 грудня, захищаючи вільну і незалежну Україну, в бою на Донеччині загинув молодший сержант Пронін Віктор Анатолійович.
Віктор Пронін народився 18 грудня 1966 року в Дніпродзержинську. У 1985 році закінчив ПТУ №26. Упродовж 1985-1987 років проходив строкову військову службу.
З 2018 по 2021 рік працював на ПрАТ «Южкокс». 22 березня був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина та дві доньки.

22 грудня в бою на Луганщині, захищаючи українську землю від російських загарбників, загинув сержант Шаганенко Геннадій Анатолійович.
Геннадій Шаганенко народився 6 лютого 1974 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив Харківську національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. Упродовж 2002-2019 років працював в Державній установі «Кам'янська виправна колонія №34». 3 березня був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина, син та брат.

19 грудня в бою на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Колєснікович Євген Миколайович.
Євген Колєснікович народився 6 липня 1990 року в Дніпродзержинську. У 2008 році закінчив ПТУ №24. Упродовж 2008-2022 років працював на металургійному комбінаті.
29 липня був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина, донька, батьки та сестра.

15 грудня зупинилося серце солдата Приходька Димитрія Михайловича, який брав участь в боях на Донеччині.
Димитрій Приходько народився 16 січня 1976 року в Дніпродзержинську. У 1995 році закінчив Дніпродзержинський технолого-економічний технікум. Упродовж 1995-1997 років проходив строкову військову службу. З 2002 по 2008 рік працював в УМВС України в Дніпропетровській області, з 2012 року – кур’єром в Заводському районному суді.
22 березня був призваний по мобілізації.
У нього залишилися батьки та сестра.

6 грудня в бою на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Васильченко Андрій Олегович.


Андрій Васильченко народився 26 травня 1975 року в Дніпродзержинську. В 1993 році закінчив ПТУ №4. Тривалий час працював водієм 12-го маршруту та водієм далекобійником.
У нього залишилися дружина, син, мати та брат.

29 листопада минулого року, в бою поблизу Червонопопівки на Луганщині, захищаючи вільну і незалежну Україну загинув сержант Павелко Олег Іванович.
Олег Павелко народився 5 січня 1987 року в Дніпродзержинську. У 2005 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 2006-2007 років проходив строкову військову службу. Працював різальником нафтогазового асортименту на ТОВ «Інтерпайп». 30 травня минулого року став до лав Збройних Сил України та брав участь у забезпеченні заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, батьки та сестра.

21 листопада у військовому шпиталі м. Київ помер солдат Дегай Максим Мойсейович.
Важкі поранення захисник отримав 7 листопада під час бойових дій на Луганщині, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
Максим Дегай народився 24 равня 1985 року. У 2014 році закінчив Дніпропетровську державну фінансову академію. Упродовж 2004-2006 років працював в ТОВ «АТБ-Маркет», з 2006 по 2017 рік - у ТОВ «Епіцентр К». З 2017 року й до початку повномасштабної війни працював завідувачем складу у ТОВ «Солді і КО».
28 лютого був призваний по мобілізації. Без сина залишився батько.

15 листопада в бою  на Луганщині, захищаючи українську землю від посягань російських загарбників, загинув солдат Багдєєв Олександр Іванович.
Олександр Багдєєв народився 13 жовтня 1990 року в Дніпродзержинську. У 2013 році закінчив Дніпровський державний технічний університет. Працював товарним менеджером на ТОВ «Люстдорф». 5 червня був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
У нього залишилися донька та батьки.

14 листопада під час участі у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, в Донецькій області загинув головний сержант Гончаров Віталій Олександрович.
Віталій Гончаров народився 27 серпня 1979 року у Дніпродзержинську. У 1996 році закінчив ПТУ №25. Тривалий час працював на ПрАТ «Камет-Сталь». Від початку березня боронив Україну від окупантів.
У нього залишилися дружина, донька, син, мати та два брати.

12 листопада в Харківській області від отриманих поранень не сумісних з життям, під час участі у бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії загинув лейтенант Горбонос Владислав Олександрович.
Владислав Горбонос народився 13 грудня 2000 року в місті Дніпродзержинськ.  Закінчив Харківську академію Національної Гвардії України в 2022 році.
У нього залишилися  батьки та сестра.

11 листопада в бою на Донеччині, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, загинув солдат Кушнаренко Артем Романович.
Артем Кушнаренко народився 27 грудня 1993 року в Дніпродзержинську. У 2016 році закінчив Дніпровський державний технічний університет. 15 березня був призваний до лав Національної гвардії України. У нього залишилися мати та батько, який також є військовим і нині вважається зниклим безвісти.

10 листопада на Харьківщині від отриманих поранень у бойових діях та відсічі і стримуванні збройної агресії  загинув сержант  Прядка Микола Вікторович.
Микола Прядка народився 6 вересня 1977 року. Проходив строкову військову службу 1995-1997р.р.  Тривалий час працював в колгоспі ТОВ "Ю.М.Ватутіно". Призваний  по мобілізації до Збройних Сил України 07.03.2022 року. 
У нього залишилися донька, батьки, сестра. 
 
10 листопада в бою на Донеччині, захищаючи українську землю від російських загарбників, загинув молодший сержант Кулаков Георгій Вікторович.

Георгій Кулаков народився 27 квітня 1976 року. У 1995 році закінчив Маріупольський індустріальний технікум. Тривалий час працював електриком на металургійному комбінаті «Азовсталь». Від початку квітня боронив Українську Державу від посягань російського агресора. У нього залишилися дружина, донька, батьки та дві сестри.  

 9 листопада під час участі у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, в Донецькій області загинув сержант Бойченко Руслан Васильович.
Руслан Бойченко народився 3 жовтня 1977 року у Дніпродзержинську. У 1995 році закінчив ПТУ №4. Тривалий час працював на ПрАТ «Камет-Сталь». З першого дня повномасштабної війни боронив Україну від окупантів. 
У нього залишилися донька та мати.
 
6 листопада, в Луганській області, від отриманих поранень у бойових діях при відсічі і стримуванні збройної агресії  загинув солдат Полив'яний В'ячеслав Леонідович.
В'ячеслав Полив'яний народився 24 липня 1984 року в місті Дніпродзержинськ. Проходив строкову військову службу 2002-2004роки. Закінчив Дніпровський державний технічний університет.  Працював на  ПрАТ "КАМЕТ-СТАЛЬ". Призваний  по мобілізації до Збройних Сил України 07.03.2022 року. 
У нього залишилися  дружина, донька, два сина, батьки, брат.   

4 листопада в Донецькій області від отриманих поранень у бойових діях по відсічі і стримуванні російської збройної агресії  загинув солдат Матяж Андрій Володимирович.
Андрій Матяж народився 25 січня 1974 року в місті Дніпродзержинськ. Закінчив Дніпровський державний технічний університет в 2007 році. З 1992 року працював на АТ «ДНІПРОАЗОТ». Призваний  по мобілізації до Національної Гвардії України 02.03.2022 року. 
У нього залишилися  дружина, син, мати, сестра.   
 
3 листопада, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, під час участі у бойових діях в Донецькій області, від отриманих поранень загинув солдат Солоха Антон Юрійович. Антон Солоха народився 1 травня 1989 року в місті Дніпродзержинськ та закінчив Дніпродзержинський індустріальний коледж.
В 2022 році закінчив Херсонську державну морську академію. Тривалий час працював в річковому порту м. Кам'янське. Призваний  по мобілізації 17.09.2022 року.
У нього залишилися  дружина, дві доньки близнючки, син, батьки, сестра.      

30 жовтня від поранень не сумісних з життям зупинилось серце cолдата Скидана  Андрія  Євгеновича.
Поранення були отримані під час участі у бойових діях та стримуванні збройної агресії в  Донецькій області.
Андрій  Скидан  народився 27 липня 1978 року в Дніпродзержинську.  Закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж в 1997 році. Працював на ПрАТ "КАМЕТ-СТАЛЬ" в 1997-2022 роках. У нього залишилася сестра.

 30 жовтня в лікарні зупинилося серце головного сержанта Дишука Романа Івановича.
Роман Іванович Дишук народився 8 серпня 1968 року. Закінчив Кам’янське професійне училище № 22 в 1986 році. Проходив строкову військову службу 1986-1988р.р. Закінчив Криворізьку школу міліції в 1989 році. Тривалий час працював на різних посадах в УМВС України в Дніпропетровській області.
З 2016 року  перебував на контракті в ЗСУ.
У нього залишилися дружина, дві доньки, брат близнюк.     

28 жовтня під час  виконання службових обов'язків не витримало серце cержанта Лавриненко Геннадія Володимировича.
Геннадій Лавриненко народився 20 серпня 1964 року в Дніпродзержинську. Проходив строкову військову службу. Закінчив Харківський юридичний інститут. Тривалий час працював на різних посадах в УМВС України в Дніпропетровської області. Учасник ліквідації ЧАЕС. Призваний  по мобілізації 24.10.2022 року. У нього залишилися дві доньки і дружина.

28 жовтня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, під час участі у бойових діях в Донецькій області, від отриманих поранень загинув молодший сержант Пелехач Іван Іванович.
Іван Пелехач народився 16 жовтня 1974 року. Призваний  по мобілізації 15.06.2022 року. 
У нього залишилася  дружина і сестра.     

27 жовтня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України під час участі у бойових діях на Луганщині, від отриманих поранень загинув старший солдат Сіданченко Віталій Олександрович.
Віталій Сіданченко народився 11 серпня 1978 року. Закінчив  Професійно-технічне училище №79 в 1996 році. Тривалий час працював на ПрАТ "КАМЕТ-СТАЛЬ" ( ДМК). Призваний  по мобілізації 25.02.2022 року.
У нього залишилися дружина, син, мати, сестра.

26 жовтня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, під час участі у бойових діях в Донецькій області, від отриманих поранень загинув солдат Головко Віталій Миколайович.
Віталій Головко народився 25 грудня 1976 року в місті Дніпродзержинськ. Призваний по мобілізації 03.03.22 р. У нього залишилися  дві  доньки, мати, сестра.     

26 жовтня в  Донецькій області від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі у бойових діях та стримуванні збройної агресії  загинув солдат Калюк Валентин Леонідович.
Валентин Калюк народився 1 листопада 1972 року в Дніпродзержинську. В 1991 році закінчив Кам’янський центр підготовки та перепідготовки кадрів № 4.
Проходив строкову військову службу 1991-1993р.р.    Працював  на АТ «ДНІПРОАЗОТ» 2002-2022 р.р. Призваний  по мобілізації 30.09.2022 року. 
У нього залишилися дружина, дві доньки, мати, брат. 

24 жовтня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України під час участі у бойових діях в Донецькій області, від отриманих поранень загинув солдат Лістратов Євгеній Юрійович.
Євгеній Лістратов народився 22 лютого1986 року в місті Дніпродзержинськ. В 2004 році закінчив Кам'янське вище професійне училище № 22. Проходив строкову військову службу в 2005-2006 р.р. Тривалий час працював в підрядних організаціях на ДМК. Призваний по мобілізації 04.07.2022 року.
У нього залишилися дружина, дві доньки, мати, брат.

22 жовтня в Донецькій області від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі у бойових діях та стримуванні збройної агресії  загинув солдат Ткачов Олександр Сергійович.
Олександр Ткачов народився 14 ллистопада 1988  року в нашому місті. Закінчив Дніпровський державний технічний університет в 2011 році. Тривалий час  працював у Вагонному депо м.Кам'янське. У нього залишилися дружина, донька, батьки, сестра. 

15 жовтня в бою поблизу Бахмуту загинув сержант Некрашевіч Віталій Геннадійович.
Віталій Некрашевіч народився 19 червня 1967 року в Дніпродзержинську. Упродовж 1985-1986 років проходив строкову військову службу. Все життя працював приватним підприємцем з ремонту та налагодження промислової техніки. Був учасником АТО/ООС. З першого дня повномасштабного вторгнення став на захист Української Держави та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
Без чоловіка залишилася дружина.

12 жовтня зупинилося серце солдата Кухановського Марка Віталійовича, який від початку травня захищав незалежність та територіальну цілісність України.
Марк Кухановський народився 30 червня 1992 року в Дніпродзержинську. Упродовж 2010-2011 років проходив строкову військову службу. У 2015 році закінчив Херсонську державну морську академію. Працював на різних посадах морського судноплавства дальнього плавання.
У нього залишилися дружина, син,  мати та брат.

12 жовтня під час участі у бойових діях на Донеччині, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув старший сержант Бейгул Юрій Олександрович.
Юрій Бейгул народився 22 липня 1980 року в Дніпродзержинську. Упродовж 1998-2000 років проходив строкову військову службу. У 2006 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Працював  на Дніпровському металургійному комбінаті. З березня захищав Україну від навали російських окупантів.
У нього залишилися дружина, дві доньки, батьки та сестра.

12 жовтня в бою на Донеччині, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, загинув солдат Сєдих Сергій Васильович.
Сергій Сєдих народився 17 жовтня 1984 року в Дніпродзержинську. У 2004 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум, у 2007 році - Дніпродзержинський державний технічний університет. Працював на Дніпровському металургійному комбінаті. Від початку березня захищав українську землю від загарбницьких посягань російських окупантів.
У нього залишилися донька та мати.

12 жовтня, під час участі у бойових діях на Донеччині, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув солдат Козорог Олексій Володимирович.
Олексій Козорог народився 5 березня 1991 року в Дніпродзержинську. У 2014 році закінчив Національний гірничий університет "Дніпровська політехніка". Упродовж 2016-2017 років проходив строкову військову службу. Працював на Дніпровському металургійному комбінаті. З перших днів повномасштабної війни захищав Україну від навали російських окупантів.
У нього залишилися дружина, син, батьки та дві сестри.

11жовтня в реанімаційному відділенні Полтавської обласної клінічної лікарні помер солдат Петров Олександр Миколайович.
Олександр Петров народився 5 листопада 1977 року. У 1996 році закінчив ПТУ №26. Працював на БКХЗ та Дніпровському металургійному комбінаті. З перших днів березня боронив українську землю від російських окупантів. У нього залишилися донька, батько та сестра.

6 жовтня в медсанчастині при військовій частині зупинилося серце старшого сержанта Антонцева Костянтина Олеговича.
Костянтин Антонцев народився 28 квітня 1968 року. У 1986 році закінчив ПТУ №23. Упродовж 1986-1988 років проходив строкову військову службу. Працював на ПрАТ “Дніпровагонмаш”, Дніпровському металургійному комбінаті. З перших днів війни боронив українську землю від російських окупантів. У нього залишилися дружина, два сини, мати та брат.

5 жовтня під час участі у бойових діях на Донеччині, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув солдат Пархонюк Володимир Васильович.
Володимир Пархонюк народився  4 травня 1983 року. У 2001 році закінчив ПТУ #24, працював охоронцем в супермаркеті "Billa". Упродовж 2001-2003 років проходив строкову військову службу. Від початку травня захищав Україну від навали російських окупантів.
У нього залишилися донька, батьки, сестра та брат.

3 жовтня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, в бою на Харківщині загинув старший солдат Добшинський Станіслав Юрійович. 
Станіслав Добшинський народився 11 липня 1993 року. У 2013 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум. У 2018-2020 роках проходив строкову військову службу.
Від початку березня боронив українську землю від російських окупантів.
У нього залишилися мати та сестра.

1 жовтня під час участі у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії,  в Донецькій області загинув молодший сержант Бацко Сергій Миколайович.
Сергій Бацко народився 5 жовтня 1975 року в Дніпродзержинську. В 1994 році закінчив Дніпродзержинський політехнічний технікум. Проходив строкову військову службу 1994-1996 роках. Працював на АТ «ДНІПРОАЗОТ», ПрАТ «Оріль-лідер». Призваний по мобілізації 04.07.2022 року. 
У нього залишилася дружина, син, мати, брат.

1 жовтня в Донецькій області від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі у бойових діях та стримуванні збройної агресії  загинув солдат Коростельов Денис Миколайович.
Денис  Коростельов народився 28 травня 1975 року. Проходив строкову військову службу 1993-1995 р. Тривалий час працював УМВС України в Дніпропетровської області. Призваний  по мобілізації 31.03.2022 року.  У нього залишився брат.
    

28 вересня в Донецькій області, під час участі у бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії від отриманих поранень загинув солдат Шевченко Андрій Валентинович.
Андрій Шевченко народився  8 липня 1977 року в місті Дніпродзержинськ.  В 1995 році закінчив ПТУ № 22. Проходив строкову військову службу 1995-1997 р.р.
Призваний по мобілізації 05.03.2022 року.     
У нього залишилися: два сина близнюки, сестра.

22 вересня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, від отриманих поранень під час участі у бойових діях в Донецькій області загинув Старший солдат Поперека Сергій Володимирович.
Сергій Поперека народився 23 липня 1975 року в Дніпродзержинську. Закінчив Кам’янське вище професійне училище № 22 в 1994 році. Проходив строкову військову службу 1993-1995 р. Працював у ККЦ Діпровському металургійному комбінаті, ТОВ «ЗІП» та  ПрАТ «Дніпровагонмаш». 
У нього залишилися дружина, донька, син, батьки, брат.

22 вересня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, в бою на Харьківщині від отриманих поранень не сумісних з життям загинув солдат Ткаченко Сергій Анатолійович.
Сергій Ткаченко народився 1 квітня 1976 року. Закінчив ВСП «Технологічний фаховий коледж Дніпровського державного технічного університету». Проходив строкову військову службу. Працював в ДніпроАзот. 
У нього залишилися дружина, донька, батьки, брат.

12 вересня у шпиталі зупинилося серце солдата Лисиці Олександра Володимировича. Поранення він отримав 10 вересня під час участі у бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії в Донецькій області.
Олександр Лисиця народився 24 грудня 1974 року. Закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет, працював на Дніпровському коксохімічному заводі та металургійному комбінаті. З першого дня війни став на захист незалежної України.
У нього залишилися донька, батьки та брат військовослужбовець, який зник безвісті під час бойових дій.

13 вересня 2022 року в бою поблизу населеного пункту Архангельське на Херсонщині, боронячи українську землю від загарбників, загинув молодший сержант Заєць Дмитро Миколайович.комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.
Дмитро Заєць народився 30 липня 1977 року у Дніпродзержинську. У 1994 році закінчив середню загальноосвітню школу №2. Упродовж 1995-1997 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ» та ДП ТОВ «Мостобуд». У березні 2022 року став на захист України.
У нього залишилися дружина, два сини, донька, батько та сестра.

10 вересня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, в боях у Бахмутському районі Донецької області загинув старший солдат Салогуб Дмитро Віталійович.
Дмитро Салогуб народився 7 травня 1989 року. У 2007 році закінчив ПТУ №22. Був учасником АТО/ООС.
У нього залишилися дружина, батько та брат.

 8 вересня в бойових діях у Волноваському районі Донецької області, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії загинули :
Андрій Полунін народився 13 липня 1977 року. У 1996 році закінчив Дніпродзержинський металургійний технікум. Упродовж 1998 - 2022 років працював на металургійному комбінаті. З перших днів повномасштабної війни став на захист Батьківщини. У нього залишилися дружина, син та брат.

Олег Троян народився 18 грудня 1981 року. У 2000 році закінчив ПТУ №24, працював на АТ “ДніпроАзот”. Був учасником АТО/ООС. Від початку березня боронив українську землю від російських окупантів. У нього залишилися дружина, донька, мати та брат.

Владислав Лисенко народився 1 червня 1998 року. У 2017 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Працював охоронцем в торговельній мережі “Велес”. Від початку березня став на захист незалежної України. У нього залишилися батьки та сестра

Роман Филимонов народився 28 квітня 1977 року. У 2022 році закінчив Дніпровський державний технічний університет, працював у ТОВ "Алькатрас" (м.Дніпро). З першого дня війни став на захист України. У нього залишилися дружина, три сини, дві доньки та мати.

Сергій Пархоменко народився 4 травня 1976 року. У 1995 році закінчив Дніпродзержинський технолого-економічний технікум, працював на металургійному комбінаті. Упродовж 2009 - 2022 років працював шліфувальником на ТОВ "Спецтехоснастка". З перших днів повномасштабної війні боронив українську землю. У нього залишилися дружина, син, донька, мати та сестра.

Василь Зубченко народився 25 жовтня 1996 року, у 2017-2018 роках проходив строкову військову службу. Був учасником АТО/ООС. У перший день війни став на захист вільної України. У нього залишилися дружина, дві доньки та батьки.

8 вересня в Волноваському районі Донецької області від отриманих поранень не сумісних з життям, під час участі у бойових діях та стримуванні збройної агресії,  загинув солдат Кузьменко Віталій Юрійович.
Віталій Кузьменко народився 29 листопада 1979 року в нашому місті. Закінчив Дніпровський державний технічний університет  в 2000 році. Працював на ДМК 2004-2022 р.
У нього залишилися: дружина, син, донька, батьки, брат.
    
 6  вересня поблизу населеного пункту Борщова, Харківської області, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув молодший сержант Панасенко Іван Геннадійович.

Іван Панасенко народився 20 січня 1995 року. У 2014 році закінчив ПТУ №24. Упродовж 2015-2016 років перебував на контракті у Збройних Силах України. Був учасником АТО/ООС. 27 травня минулого року був мобілізований та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися сестра та брат.  

3 вересня під час участі у бойових діях поблизу населеного пункту Зайцеве Бахмутського району Донецької області, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув солдат Рубан Олександр Сергійович.
Олександр Рубан народився 12 червня 1989 року. Закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум, працював на ПрАТ «Дніпровагонмаш». У липні призваний до лав Збройних Сил України.
У нього залишилися дружина, дві доньки, батько, сестра та два брати.

1 вересня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, в боях поблизу м.Бахмут Донецької області загинув старший солдат Брагінець Владислав Олегович.
Владислав Брагінець народився 28 березня 1995 року. У 2013 році закінчив ПТУ #10. Був учасником АТО/ООС. У червні призваний до лав Збройних Сил України. У нього залишилися батьки, сестра та брат.

29 серпня під час участі у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії поблизу населеного пункту Миролюбівка Херсонської області загинув солдат Рєзнік Сергій Андрійович.
Сергій Рєзнік народився 12 січня 1991 року в Дніпродзержинську. У 2010 році закінчив ПТУ №24. Був мобілізований 16 травня.
У нього залишилася дружина, донька, син та мати.

28 серпня у бойових діях поблизу населеного пункту Потьомкине Бериславського району Херсонської області, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув солдат Захаренко Сергій Ігорович.
Сергій Захаренко народився 17лютого 1991 року у Дніпродзержинську.
В 2011 році закінчив Техніко-економічний фаховий коледж Дніпровського державного технічного університету. Проходив строкову військову службу 2010-2011 р. Працював на ДМК та заводі Петровського. Призваний по мобілізації 16.03.2022р. У нього залишилися дружина, два сина, батьки, брат.

26 липня 2022 року в бою поблизу населеного пункту Нескучне на Донеччині, під час виконання бойового завдання, загинув солдат Лакатош Микола Андрійович.
Микола Лакатош народився 30 липня 1974 року в с.Водяне Криничанського району. Упродовж 1992-1994 років проходив строкову військову службу. У 1994 році закінчив ПТУ №22 м. Дніпро. Тривалий час працював на ПрАТ «Камет-Сталь» та ПАТ «Дніпровагонмаш». У перші дні повномасштабного вторгнення став на захист України та її народу.
У нього залишилися дружина, донька, чотири сестри та два брати.

28 серпня у бойових діях поблизу населеного пункту Потьомкине Бериславського району Херсонської області, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув солдат Макаренко Борис Борисович.
Борис Макаренко народився 21 травня 1978 року. У 1996 році закінчив ПТУ №4. Упродовж 1999-2004 років працював у УМВС України в Дніпропетровській області, 2004-2021 років – на Дніпровагонмаші. 16 березня був мобілізований до лав ЗСУ.
У нього залишилися дружина, син, дві сестри та два брати.

24 серпня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, в боях поблизу міста Мар’їнка Донецької області загинув солдат Леонтьєв Руслан Михайлович.
Руслан Леонтьєв народився 16 червня 1979 року. У 2001 році закінчив УДХТУ. Був учасником АТО/ООС. У квітні призваний до лав Збройних Сил України.
У нього залишилися син, донька та батько.

22 серпня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, поблизу населеного пункту Потьомкине Бериславського району Херсонської області загинув солдат Іщенко Віталій Сергійович.
Іщенко Віталій народився 7 березня 1981 року. У 2005 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Працював на ТОВ «Керамет». З перших днів війни став на захист Батьківщини. У нього залишилися дружина, син, донька, мати та сестра.

22 серпня у бойових діях поблизу населеного пункту Соледар Донецької області, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув солдат Олійник Сергій Олександрович.
Сергій Олійник народився 15 лстопада 1986 року. У перший день повномасштабної війни став на захист незалежної України. У нього залишилися дружина, дві доньки та батьки.

8 серпня на Донеччині, в місті Часів Яр, від отриманих поранень не сумісних з життям, під час участі у бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії  загинув старший солдат Мостіпан Ігор Вадимович.
Ігор Мостіпан народився 17 березня 1986 року. Закінчив  Кам’янське вище професійне училище номер 22 у 2004 році. Проходив строкову військову службу 2006-2007 році.
Учасник АТО у 2018-2019 роках. Працював на ДМК з 2004 по 2014 рік.
У нього залишилися батьки, дружина, син та дві доньки.

5 серпня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, загинув молодший сержант Лисенко Олександр Олександрович.
Олександр Лисенко народився 16 ересня 1968 року. У 1986 році закінчив ПТУ №22. Від початку березня став на захист територіальної цілісності України.
У нього залишилися дружина, дві доньки, син, мати та сестра.

3 серпня під час участі у бойових діях поблизу населеного пункту Покровське Донецької області, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув солдат Ковалевич Вадим Ігорович.
Вадим Ковалевич народився 23 травня 1992 року в місті Дніпродзержинськ. У 2009 році закінчив ПТУ №24. Був учасником АТО/ООС.
У нього залишилися син та батьки.

27 липня на Донеччині від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі у бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії  загинув старший матрос Куприянов Олег Володимирович.
Олег Куприянов народився 7 березня 1990 року в Дніпродзержинську. 
У 2014  році закінчив Дніпровський державний технічний університет. Проходив строкову військову службу 2015-2016 роки. Працював на ДМК, АТ «ДНІПРО-АЗОТ», Інтерпайп.  Учасник АТО. Проходив службу за контрактом в ЗСУ. У нього залишилися батьки і брат. 

26 липня поблизу с.Нескучне на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Фандій Тарас Володимирович.
Тарас Фандій народився 31 березня 1988 року в Дніпродзержинську. У 2010 році закінчив ДДТУ. Упродовж 2010-2013 років працював майстром у ТОВ "Оселя", з 2013 року - майстром будівельних та монтажних робіт в міській дорожній службі. 26 лютого призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, донька, батьки та брат.

26 липня, поблизу с. Нескучне на Донеччині, боронячи українську землю від загарбницьких посягань російських окупантів, загинув старший сержант Подзігун Олександр Іванович.
Олександр Подзігун народився 18 листопада 1974 року в Дніпродзержинську. У 1991 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 1991-1993 років проходив строкову військову службу. З 1997 по 2022 рік працював на ПАТ «Дніпровагонмаш».
У нього залишилися дружина, дві доньки мати та сестра.

26 липня, поблизу с.Нескучне на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув головний сержант Гаро Василь Васильович.
Василь Гаро народився 14 квітня 1969 року. У 1987 році закінчив ПТУ  у місті Вінниця. Упродовж 1987-1989 років проходив строкову військову службу.
З 1989 по 2014 рік працював на різних посадах. З 2014 року проходив службу у Збройних Силах України за контрактом. Був учасником АТО/ООС.
Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
У нього залишилися дружина, син та донька.

26 липня від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі у бойових діях, від рук російських загарбників загинув солдат Макуха Дмитро Миколайович.
Дмитро Макуха народився 8 листопада 1977 року в Дніпродзержинську. Закінчив ПТУ 26 в 1996 році. Проходив строкову  військову службу 1996-1997 роки. Працював в АТ «ДНІПРО-АЗОТ». 
Учасник АТО 2014-2015 років.
У нього залишилися дружина і син. 

26 липня  в бою поблизу населеного пункту Нескучне на Донеччині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув головний сержант Бистрий Олексій Олександрович.
Олексій Бистрий народився 25 березня 1987 року у Дніпродзержинську. У 2008-2009 роках проходив строкову військову службу. У 2019 році закінчив Технологічний коледж Дніпровського державного технічного університету. З 2015 по 2021 рік перебував на контракті у Збройних Силах України. Був учасником АТО/ООС. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеню. Тривалий час працював на ПрАТ «Камет-сталь». У перші дні повномасштабного вторгнення став на захист України.
У нього залишилися мати, три брати та сестра.

26 липня, від отриманих поранень не сумісних з життям, під час участі у бойових діях по відсічі збройної агресії російських загарбників, загинув солдат Гнутік Сергій Петрович.
Сергій Гнутік народився 6 квітня 1981 року. Тривалий час працював на ДМК. Проходив строкову військову службу 2014-2015 роки. З 2016 року перебував на контракті в ЗСУ.
У нього залишилися дружина, син, батьки, сестра. 

26 липня від отриманих поранень не сумісних з життям, під час участі у бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії, загинув солдат Черненко Ігор Олегович.
Ігор Черненко народився 18 січня 1993 року у місті Дніпродзержинськ. Закінчив металургійний коледж у 2013 році. Проходив строкову військову службу 2013-2014 роки. Перебував з 2014 року на контракті ЗСУ. Учасник АТО-ООС.

26 липня поблизу села Нескучне Волноваського району Донецької області, захищаючи вільну й незалежну Україну, загинув молодший сержант Бочка Олександр Миколайович.
Олександр Бочка народився 25 березня 1971 року у Дніпродзержинську. У 1990-1992 роках проходив строкову військову службу. У 1998 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Упродовж 1998-2019 років працював на Дніпровському металургійному комбінаті, неодноразово нагороджувався відзнаками, як найкращий раціоналізатор року. 27 лютого був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина, донька, мати та брат.

25 липня 2022 року в бою поблизу Великої Новосілки на Донеччині загинув сержант Куниця Сергій Сергійович.
Сергій Куниця народився 19 листопада 1983 року. Упродовж 2002-2003 років проходив строкову військову службу. У 2009 році закінчив Донецький національний технічний університет. Тривалий час працював у ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1». Від початку березня боронив рідну землю від загарбників.
У нього залишилися дружина, донька, батьки, сестра та брат.

22 липня, під час участі у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув солдат Волгін Сергій Леонідович.
Сергій Волгін народився 23 травня 1973 року в місті Дніпродзержинськ. З перших днів повномасштабної війни став на захист держави.
У нього залишилися донька, батьки та сестра.

22 липня від отриманих поранень не сумісних з життям, поблизу населеного пункту Карнаухівка Ізюмського району Харківської області, захищаючи нашу землю від російських загарбників загинув солдат Шкабко Олександр Геннадійович.
Олександр Шкабко народився 17 серпня 1991 року у місті Дніпродзержинськ. Закінчив ПТУ 22 у 2010 році. Проходив строкову військову службу 2016-2017 роки.
05 травня  2022 року був призваний  по мобілізації. У нього залишилася мати і брат.

21 липня на Херсонщині, в Бериславському районі поблизу населеного пункту Високопілля,  захищаючи Україну від посягань російських загарбників, отримавши поранення не сумісне з життям, загинув солдат Козлов Олександр Олександрович.
Олександр Козлов народився 18 травня 2001 року в місті Дніпродзержинськ. Закінчив ПТУ 22 в 2019 році. Працював на АТ «ДНІПРО-АЗОТ» в 2019-2020 р.р.
Проходив строкову військову службу 2020-2021 р.р.
16 березня  2022 року був призваний  по мобілізації.

20 липня зупинилося серце старшого лейтенанта Кравченка Ігоря Івановича.
Ігор Кравченко народився 14 червня 1974 року. У 1995 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Проходив службу інспектором в пожежній частині ВОППР-6. Тривалий час працював у ТОВ “Поліфарб”. Від початку березня боронив українську землю від посягань російського агресора. У нього залишилися син та сестра.

19 липня від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі у бойових діях по обороні нашої Держави та відсічі і стримуванні збройної агресії, поблизу населеного пункту Норцівка, Ізюмського району Харківської області загинув капітан юстиції Антоненко Сергій Олегович.
Сергій Антоненко народився 23 січня 1988 року у місті Дніпродзержинськ. Закінчив Харківську юридичну академію імені Ярослава Мудрого в 2010 році.
24 лютого 2022 року був призваний  по мобілізації.
У нього залишилися батьки і сестра.

19 липня у військовому шпиталі зупинилося серце старшого солдата Хейлика Олександра Олександровича. Поранення захисник отримав 5 липня під час участі у бойових діях з відсічі та стримування збройної агресії.
Олександр Хейлик народився 30 березня 1977 року. Закінчив середню школу №2. З перших днів березня боронив українську землю від посягань окупантів. У нього залишилися донька, син та мати.

18 липня під час участі у бойових діях поблизу міста Торецьк Донецької області, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув солдат Сєростанов Олександр Владиславович.
Олександр Сєростанов народився 26 лютого 1987 року в місті Дніпродзержинськ. У 2010 році закінчив Національний авіаційний університет. У 2010-2012 роках працював в авіакомпанії «Аеросвіт», упродовж 2012-2022 років - інженером з підтримання льотної придатності в авіаційній групі. Від початку травня добровольцем призваний по мобілізації.
У нього залишились батьки та два брати.

15 липня у боях з російськими окупантами поблизу села Верхньокам’янське Донецької області загинув солдат Демощук Анатолій Леонідович.
Анатолій Демощук народився 12 березня 1979 року. У 1996 році закінчив Кременчуцьке ПТУ. З перших днів повномасштабної війни став на захист державного суверенітету України. У нього залишився брат.

12 липня в бою на Харківщині, захищаючи українську землю від навали російських загарбників, загинув старший сержант Сотник Олександр Іванович.
Олександр Сотник народився 10 липня 1973 року. У 1992 році закінчив Дніпродзержинський енергетичний технікум. Упродовж 1995-2022 років працював на різних посадах та загонах в Головному управлінні ДСНС у Дніпропетровській області, ДСНС України. Від початку травня добровільно став на захист Держави від окупантів. У нього залишилися дружина, син, батько та сестра.

12 липня від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі у бойових діях по обороні нашої Держави та відсічі і стримуванні збройної агресії на Курахівському напрямку Донецької області загинув старший солдат Маковійчук Сергій Васильович.
Сергій Маковійчук народився 23 червня 1984 року у місті Дніпродзержинськ. Закінчив ПТУ № 22 в 2002 році. Проходив строкову військову службу з 2002 по 2003 рік. Працював на ДМК та ДКХЗ. Призваний по мобілізації 19.04.2022р.
У нього залишилася дружина, донька, мати.

12 липня на Харківщині від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі у бойових діях по обороні нашої Держави від російської збройної агресії загинув солдат Андреєв Олександр Іванович.
Олександр Андреєв народився 11 червня 1986 року у місті Дніпродзержинську. Проходив строкову військову службу 2005 - 2006 р.р. Закінчив Національний гірничій університет в 2011 р. Працював оператором проекційної апаратури та газорізальних машин ТОВ "Укрлісекспорт" з 2013 року по цей час. Призваний по мобілізації 09.05.2022р. У нього залишилася дружина, донька 10 років, батьки, брат.

29 червня зупинилося серце солдата Кожури Олега Віталійовича, який проходив військову службу за  контрактом у Збройних Силах України з грудня 2020 року.
Олег Кожура  народився 19 листопада 1970 року. Навчався в Комунальному закладі "Ліцей №1" Кам'янської міської ради (СШ №36). Проходив строкову військову службу 1988-1990 р.р. Працював заступником директора ПП "Стройленд" з 2009 - 2020 р.р.   У нього залишилися мати, син, донька та брат.

26 червня на Донеччині, захищаючи Україну від посягань російських загарбників, отримавши пораненя не сумісне з життям загинув сержант Малофєєв Олександр Вікторович.
Олександр Малофєєв народився 17 жовтня 1975 року. Закінчив Бердянський педагогічний університет в 2019 р. Працював тренером-вихователем у ГО спортивний клуб  Кіокушин-кан карате-до "Бусін-кан" на базі СЗШ №5. Майстер Кіокушин-кан карате-до, чорний пояс 1 дан.
Входив до складу керівництва ГО СККК "Бусін-кан", займав посаду секретаря. Був учасником АТО/ООС. Від початку повномасштабної війни став на захист Держави від російських загарбників. У нього залишилися дружина, син, донька, сестра.

26 червня на Донеччині, захищаючи Україну від посягань російських загарбників, загинув молодший сержант Петрович Олексій Савелійович.
Олексій Петрович  народився 25 березня 1981 року. Закінчив Комунальний заклад "Гімназія №34" Кам'янської міської ради, працював на металургійному комбінаті.  Упродовж 2014-2015 років був учасником АТО/ООС. Від початку повномасштабної війни став на захист Держави. У нього залишилися мати та сестра.

26 червня на Херсонщині від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі у бойових діях по обороні нашої Держави від російської збройної агресії загинув солдат Гончаренко Марк Григорович.
Марк Гончаренко  народився 30 грудня 1977 року у місті Дніпродзержинську. Закінчив ДПТНЗ "Кам'янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту"  ( ПТУ 24), з 2003 року працював монтером колії "Укрзалізниці".  Учасник АТО. Призваний по мобілізації 25.02.2022р.
У нього залишилася дружина, син, мати, сестра.

22 червня зупинилося серце солдата Гуторова Єгора Сергійовича, який проходив військову службу в лавах Національної гвардії України.
Єгор Гуторов народився 7 листопада 1984 року. Закінчив ПТУ №24. У нього залишилися донька, батьки та брат.

20 червня в боях на Луганщині, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув сержант Гудим Андрій Олександрович.
Андрій Гудим народився 10 серпня 1990 року. У 2020 році закінчив Сєвєродонецький інститут, упродовж 2020-2022 років працював на Київській ТЕЦ. Був учасником АТО/ООС. Від початку березня боронив Україну від навали російських загарбників. У нього залишилися син, батьки та брат.

14 червня, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув солдат Смирнов Артем Юрійович.
Артем Смирнов народився 13 жовтня 1984 року. Закінчив ПТУ №22. У нього залишилися дружина, донька та батьки.

9 червня в боях на Харківщині загинув солдат Воронін Василь Олександрович.
Василь Воронін народився 15 травня 1986 року. У 2004 році закінчив ПТУ №22. У нього залишилися дружина, син, батьки та сестра.

7 червня, захищаючи державу від російських окупантів, загинув старший лейтенант Козін Євгеній Вікторович.
Євгеній Козін народився 27 листопада 1971 року. У 1994 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет та упродовж 1994-2022 років працював на металургійному комбінаті. У нього залишилися дружина, син та мати.

30 травня загинув сержант Окомашенко Сергій Володимирович.
Сергій Окомашенко народився 4 травня 1966 року. Працював на Дніпровському металургійному заводі (м.Дніпро). Був учасником АТО/ООС. У нього залишилися донька та сестра.

27 травня від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі у бойових діях по обороні нашої Держави  від російської збройної агресії загинув штаб сержант Шостак Андрій Анатолійович.
Андрій Шостак  народився 16 травня 1973 року у місті Дніпродзержинську. З 1993 року проходив службу за контрактом у Збройних Силах України, працював в ДВК 89, а з 2016 проходив службу в Національній Гвардії України. Учасник АТО. З початком  повномасштабної війни виконував бойові завдання за призначенням по захисту України. У нього залишилася дружина, два сини, мати, брат.

20 травня на Херсонщині, боронячи Україну  від російських загарбників, загинув солдат Карпов Андрій Юрійович.
Андрій Карпов народився 3 вересня 1986 року. Працював охоронцем на АТ “ДніпроАзот”. Від самого початку повномасштабної війни став на захист вільної України. У нього залишилася дружина, донька та батьки.

18 травня загинув старший солдат Кириленко Дмитро Олександрович, який від самого початку війни боронив Державу від російських загарбників.
Дмитро Кириленко народився 31 грудня 1997 року. У нього залишилися батьки та сестри.

14 травня загинув сержант Луценко Олександр Петрович.
Олександр Луценко народився 18 січня 1971 року. У 1989 році закінчив ПТУ №26. Упродовж 2004-2011 років працював в службі охорони заводоуправління металургійного комбінату. Був учасником АТО/ООС. У нього залишилися дружина, син та брат.

13 травня, виявивши стійкість і мужність, в бою за Україну загинув старший солдат Мороз Олександр Олександрович.
Олександр Мороз народився 8 червня 1994 року. У 2013 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж, працював в цеху водозабезпечення металургійного комбінату. Був учасником АТО/ООС. У нього залишилися дружина, донька, брат та сестри.

12 травня, захищаючи українську землю від окупантів, загинув кам’янчанин солдат Бєлий Олександр Дмитрович. Олександр Бєлий народився  21 травня 1979 року. У 1996 році закінчив ПТУ №26, з 1998 року працював на металургійному комбінаті. Починаючи з середини квітня, став на захист Держави від посягань російського агресора. У нього залишилися мати та донька.

11 травня в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечнікова зупинилося серце стрільця 3-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії Пузирьова Вадима Анатолійовича. Важкі поранення захисник отримав 17 квітня під час виконання бойового завдання поблизу с.Успенівка Запорізької області.

11 травня в бою з російськими окупантами загинув старший солдат Ляш Андрій Миколайович.
Андрій Ляш народився 3 травня 1969 року, навчався у Дніпродзержинському індустріальному технікумі. Без сина залишилася мати.

9 травня в бою за вільну та незалежну Україну загинув  солдат Мазніченко Олександр Леонідович.
Олександр Мазніченко народився  10 червня 1976 року. У 2001 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Був учасником АТО/ООС.

9 травня в бою з російськими окупантами загинув сержант Коврига Ігор Валентинович.
Ігор Коврига народився 12 жовтня 1968 року. У 1992 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум, у  1995 – Дніпродзержинський технічний університет. Упродовж 2014-2015 років брав участь в АТО/ООС. З перших днів повномасштабної війни став на захист територіальної цілісності України. У нього залишилися син та донька.

7 травня 2022 року в бою поблизу населеного пункту Новоселівка на Донеччині, до останнього вірний Українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок, загинув солдат Сапегін Анатолій Сергійович.
Анатолій Сапегін народився 12 червня 2000 року в Дніпродзержинську. Упродовж 2015-2018 років навчався в Дніпродзержинському металургійному коледжі. З 2018 року перебував на контракті у Збройних Силах України. У нього залишилися мати та брат.

5 травня, боронячи Україну від загарбників, загинув солдат Руденко Руслан Анатолійович.
Руслан Руденко народився  29 листопада 1990 року. У 2008 році закінчив Металургійний коледж та упродовж 2010-2013 років працював на Дніпровагонмаші. Починаючи з 2014 року, проходив службу у лавах Збройних Сил України, був учасником АТО/ООС. У нього залишилися батьки та сестра.

4 травня, боронячи Україну від російського агресора, загинув молодший сержант Канівець Костянтин Олександрович.
Костянтин Канівець народився 13 липня 1984 року. У 2002 році закінчив ПТУ №22, працював зварювальником на металургійному комбінаті. Від початку березня став на захист територіальної цілісності України. У нього залишилися батьки та брат.

28 квітня, боронячи вільну і незалежну  Україну, загинув старший солдат Корнєв Дмитро Русланович.
Дмитро Корнєв народився 18 травня 1999 року. Навчався у середній загальноосвітній школі №32. Упродовж 2019-2020 років проходив службу у Прикордонних військах України. Працював охоронцем у магазині «TA-DA». З перших днів повномасштабної війни став на захист територіальної цілісності України. У нього залишилися батьки та сестра.

27 квітня в боях за територіальну цілісність нашої держави  загинув солдат Плотніков Станіслав Петрович.
Станіслав Плотніков народився 18 лютого 1970 року. Упродовж 2015-2017 років був учасником АТО/ООС. З перших днів повномасштабної війни став на захист України. Без чоловіка залишилася дружина.

25 квітня в бою з окупантами, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, загинув старший сержант Ковбаса Юрій Степанович.
Юрій Ковбаса народився 6 вересня 1962 року. Закінчив Дніпродзержинський енергетичний технікум та працював у ББК Дніпродзержинська. Починаючи з липня 2021 року, проходив службу в лавах Збройних Сил України. У нього залишилися двоє синів, донька, дружина та мати.

24 квітня в боях з російськими окупантами поблизу Авдіївки Донецької області загинув солдат Фраінт Костянтин Анатолійович.
Костянтин Фраінт народився 22 червня 1982 року. У 1999 році закінчив металургійний коледж, працював в агломератному цеху металургійного комбінату. З перших днів повномасштабної війни став на захист територіальної цілісності України. У нього залишилися син, дружина та мати.

23 квітня 2022 року на Харьківщині, під час участі у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації, загинув старший солдат Соколовський Олександр Олександрович.
Олександр Соколовський народився 18 грудня 1985 року в Дніпродзержинську. У 2003 році закінчив ПТУ № 24. Упродовж 2003-2005 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював у ДТЕК "Дніпровські електромережі". З 2007 по 2019 роки працював на ПрАТ "Дніпровагонмаш", з 2019 по 2021 рік - на ДМК.   З 2021 року проходив службу за контрактом в ЗСУ.    Учасник АТО/ООС
У нього залишилися дружина, три доньки, батьки та два брати.

22 квітня в боях за вільну і незалежну Україну  загинув старший солдат Коваленко Денис Геннадійович.
Денис Коваленко народився 2 січня 1994 року. Працював у ЦРМО металургійного комбінату. Був учасником АТО/ООС. Від початку березня став на захист Держави від посягань російського агресора. У нього залишилися мати та брат.

21 квітня в боях за незалежність та суверенітет України загинув солдат Кривенчук Роман Сергійович.
Роман Кривенчук народився 17 лютого 1977 року. У 2021 році закінчив Придніпровську державну академію фізичної культури і спорту. Був учасником АТО/ООС. 25 лютого став на захист Держави від посягань російського агресора. У нього залишилися дружина, двоє дітей, мати та сестра.

21 квітня, боронячи Україну від навали російських окупантів, загинув солдат Тесленко Артем Володимирович.
Артем Тесленко народився 30 листопада 1984 року. Закінчив ПТУ №22 та упродовж 2003-2013 років працював у ККЦ металургійного комбінату. Був учасником АТО/ООС. Від початку березня став на захист суверенітету та територіальної цілісності України. У нього залишилися батьки та сестра.

20 квітня під час участі у бойових діях поблизу населеного пункту Нова Дмитрівка Харківської області, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув старший солдат Коваль Олександр Сергійович.
Олександр Коваль народився 31 липня 1974 року. У 1992 році закінчив ПТУ №4, працював на металургійному комбінаті та ПрАТ «Южкокс». Був учасником АТО/ООС. Від початку березня боронив українську землю від навали російських окупантів. У нього залишилися донька, син та батько.

19 квітня, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, від отриманих поранень під час участі у бойових діях в Ізюмському районі Харківської області загинув солдат Вишняков Володимир Юрійович.
Володимир Вишняков  народився 17 грудня 1986 року в Дніпродзержинську. Закінчив ДДТУ в 2010 році. Проходив строкову військову службу 2006-2007. Учасник АТО/ООС. Працював у вагонному депо Укрзалізниці 2006-2022 р. Призваний по мобілізації 02.03.2022 р. У нього залишилися батьки.

19 квітня поблизу населеного пункту Дібрівне на Харківщині, під час участі у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, загинув солдат Камєнєв Віктор Сергійович.
Віктор Камєнєв народився 11 червня 1989 року. Упродов 2007-2008 років проходив строкову військову службу. Працював на ДМК. З першого дня повномасштабної війни боронив українську землю від посягань російських окупантів.
У нього залишилися дружина, два сина, батьки, дві сестри та брат.

14 квітня в бою на Харківщині, захищаючи українську землю, загинув cтарший лейтенант Кушнаренко Роман Леонідович. Роман Кушнаренко народився  10 січня 1971 року в місті Дніпродзержинськ. Упродовж 1989-1991 років проходив строкову військову службу.  У 2007 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. З 1991 по 2022 рік працював на металургійному комбінаті. У 2017 році закінчив Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Був учасником АТО/ООС. У нього залишилася дружина.

11 квітня загинув солдат Секретенко Кирило Сергійович, до останнього стримуючи ворога та боронячи незалежність України.
Кирило Секретенко народився 22 грудня 1992 року, закінчив Дніпродзержинський енергетичний технікум та працював у конвертерному цеху металургійного комбінату. Починаючи з 2020 року, проходив службу в лавах Збройних сил України. Без сина залишилася мати.

11 квітня в боях на Харківщині загинув молодший лейтенант Мєрков Роман Сергійович.
Роман Мєрков народився 3 серпня 1994 року. Закінчив Одеську національну академію зв’язку ім.О.С.Попова. Починаючи з 2014 року, служив в лавах Збройних Сил України  та захищав рідну землю в зоні проведення АТО/ООС. Нагороджений державними нагородами і відзнаками Міністерства оборони України та Служби безпеки України. У нього залишилися дружина, маленький син, мати та сестра.

10 квітня під час участі у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії, загинув старший лейтенант Пільгуй Вадим Миколайович.
Вадим Пільгуй народився 14 травня 1970 року. У 1991 році закінчив Волзьке вище військове будівельне училище. Працював заступником начальника охорони на Інтерпайп Сталь. Був учасником АТО/ООС. З перших днів повномасштабної війни боронив незалежну Україну. У нього залишилася дружина та два сини.

10 квітня в боях на Луганщині, до останнього подиху боронячи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Ізмаєв Олександр Віталійович.
Олександр Ізмаєв народився 21 травня 1974 року, закінчив ПТУ №4. Починаючи з 2021 року, проходив службу в лавах Збройних Сил України. У нього залишилися син, мати та батько.

10 квітня  в Ізюмському районі загинув кам'янчанин Воробйов Сергій Миколайович.
Сергій Воробйов народився 7 жовтня 1965 року.

6 квітня в боях за незалежність та суверенітет України загинув кам’янчанин старший солдат Глушко Павло Станіславович.
Павло Глушко народився 22 грудня 1994 року. Закінчив Дніпродзержинський індустріальний коледж, працював монтажником у компанії «Київстар».

2 квітня, захищаючи незалежність України, поблизу населеного пункту Бражківка на Харківщині загинув солдат Бацун Сергій Володимирович.
Сергій Бацун народився 17 січня 1990 року. У 2008 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 2009-2010 років проходив строкову військову службу. З 2010 по 2014 рік працював на ПрАТ «Дніпровагонмаш», з 2015 року й до початку повномасштабної війни – у компанії «Лемтранс».
15 березня був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина, син, мати та сестра.

2 квітня 2022 року на Харківщині, під час участі у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії, загинув солдат Храмченко Сергій Володимирович.  Сергій Храмченко народився 26 листопада 1983 року в Дніпродзержинську. У 2000 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 2000-2007 років працював на Дніпровському металургійному комбінаті, останнє місце роботи – ТОВ «Інтехенерго». Був учасником АТО/ООС. 9 березня 2022 року призваний по мобілізації.
У нього залишилися дружина, син, мати та сестра.

1 квітня загинув кам’янчанин молодший сержант Мельніков Євген Володимирович, який від самого початку війни боронив  Державу від російських загарбників.
Євген Мельніков народився 29 серпня 1982 року. Закінчив ПТУ №22. До війни працював у конверторному цеху металургійного комбінату. У нього залишилися чотирнадцятирічна донька, батьки, сестра та брат.

1 квітня загинув кам’янчанин Чорний Олександр Олександрович, до останнього подиху даючи відсіч та стримуючи ворога.
Олександр Чорний народився 31 серпня 1996 року. Закінчив Дніпродзержинський металургійний технікум. Починаючи з 2019 року проходив службу в лавах Збройних Сил України.

31 березня 2022 ? року, в бою на Харківщині, захищаючи українську землю від посягань російських загарбників, загинув cолдат Дячук Віталій Володимирович.
Віталій Дячук народився 5 лютого 1991 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 2009-2011 років проходив строкову військову службу. Працював на Дніпровському металургійному комбінаті та ПрАТ «Дніпровагонмаш».
26 лютого 2022 року був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації. У нього залишилися дружина, син та батьки.

31 березня загинув кам’янчанин Атрошенков Костянтин Володимирович, який від початку березня боронив Україну від навали російських окупантів.
Костянтин Атрошенков народився  23 вересня 1985 року. Закінчив Дніпродзержинський хіміко-технологічний технікум. Працював у відомчій воєнізованій охороні ДП 38 ВІТЧ.

28 березня в боях за незалежність та суверенітет України загинув старший солдат Руденко Олександр .
Олександр Руденко народився  2 червня 1989 року. Закінчив Дніпропетровський державний аграрний університет.

27 березня загинув кам’янчанин Сломчинський Максим Віталійович.
Максим Сломчинський народився  14 вересня 1996 року. Закінчив середню загальноосвітню школу №19 та Економічний технікум. У 2018-2019 роках проходив строкову службу.

25  березня, даючи відсіч і стримуючи агресію російських окупантів, загинув старший солдат Лемешев Сергій Миколайович. Сергій Лемешев народився 25 серпня 1978 року. Упродовж 2014-2016 років був учасником АТО/ООС.

24 березня під час участі у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії поблизу смт. Верхньоторецьке, Ясинувацького району Донецької області загинув солдат Рашевський Анатолій Анатолійович.
Анатолій Рашевський народився 30 грудня 1975 року в Дніпродзержинську. У 1994 році закінчив ПТУ 22. Тривалий час працював на Метизі. Був учасником АТО/ООС. З перших днів повномасштабної війни боронив незалежну Україну. У нього залишилася  син, мати, сестра.

22 березня в боях з окупантами на 32 році життя загинув кам’янчанин сержант Кирило Ігорович Коновалов. Починаючи з 2016 року, Кирило Коновалов проходив службу в Збройних Силах України.

21 березня, боронячи незалежність та територіальну цілісність Української держави, загинув кам’янчанин Роман Вікторович Чаюн. 18 січня Романові виповнилося 47 років. У 2015-2016 роках був учасником АТО/ООС.

20 березня загинув кам’янчанин, старший солдат Микола Володимирович Новосад, якому 27 червня мало виповнитися 60 років. Упродовж 2015-2016 років воїн був учасником АТО/ООС.

19 березня в боях з російськими загарбниками загинув кам’янчанин Кулаков Олександр Ростиславович, до останнього даючи відсіч ворогові та боронячи Україну.
10 березня Олександрові виповнилося 55 років. Упродовж 2015-2019 років був учасником АТО/ООС.

18 березня у російсько-українській війні на 33 році життя загинув кам’янчанин, старший солдат Максим Олегович Бараннік.

13 березня в бойових діях з російськими окупантами загинув кам’янчанин Чиженок Максим Олександрович. 1 березня Максимові виповнилося 37 років.

11 березня від вогнепального поранення під час боїв з російськими окупантами біля села Терни Донецької області загинув кам’янчанин  Рапіна Олександр Григорович.
Олександр Рапіна народився 2 червня 1986 року.

8 березня, до останнього подиху боронячи незалежність і територіальну цілісність України, загинув кам’янчанин лейтенант Ступак Юліан Юрійович.
Юліан Ступак народився 28 серпня 2000 року. Навчався у середній загальноосвітній школі №37. У 2021 році закінчив Львівську академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

6 березня 2022 року в бою поблизу Волновахи на Донеччині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув сержант Буц Дмитро Станіславович.
Дмитро Буц народився 20 серпня 1986 року в Дніпродзержинську. У 2005 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум. Упродовж 2005-2006 років проходив строкову військову службу. У 2014-2015 роках був учасником АТО/ООС. Тривалий час працював на АТ «ДніпроАзот».
У нього залишилися донька, батьки та сестра.

5 березня під час участі у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії, загинув старший солдат Сизов Роман Олександрович.
Роман Сизов народився 16 червня 1986 року в с. Веришальне, Лохвіцького району Полтавської області. У 2007 році закінчив Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум. З 2009-2015 роки працював УМВС України в Дніпропетровській області. З 2016-2019 перебував на контракті у ЗСУ. З 2021 року  працював ДніпроАзот. Був учасником АТО/ООС. З перших днів повномасштабної війни боронив незалежну Україну. У нього залишилася дружина, син, донька, батьки.

5 березня загинув під обстрілами окупантів наш земляк, Колєсніков Анатолій Дмитрович, 28.04.1991 року народження.
Анатолій був заступником начальника КП «МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА» Ірпінської  міської ради. З перших днів війни служив в Теробороні  м.Ірпінь. 05.03.1922 разом зі своїм товаришем - Можейко Олександром Анатолійовичем,  1990 р.н., потрапили під обстріл ворога.

27 лютого о 7:22 ранку при авіаударі по позиціям українських військових в населеному пункті поблизу Володимира-Волинського загинув  старший лейтенант Шимон Михайло Михайлович.
Михайло народився 19 грудня 1994 року. У 2010 році закінчив середню загальноосвітню школу №3 та поступив до Кам’янського вищого професійного училища. У 2020 році закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил ім. І.Кожедуба.

26 лютого від вогнепального поранення під час боїв з російськими окупантами біля міста Волноваха Донецької області загинув наш земляк, сержант Вергун Олександр Ігорович.
Олександр Вергун народився 7 травня 1995 року. Навчався у середній загальноосвітній школі №20 ім.О.Стовби та ПТУ №23. З 2020 року проходив службу в 24-му окремому штурмовому батальйоні Збройних Сил України «Айдар».