Кам’янська міська бібліотека ім Т.Г. Шевченка

Вітаємо Вас на сайті нашої бібліотеки

Бібліотека

Наше місто

2017 рік

 Базарянінов, Володимир Костянтинович. 

            Суто чоловіча школа [Текст]/ В.К. Базарянінов. – Дніпро: ЛІРА, 2017.- 228с.

Ця книга – скарбничка подій, людей, традицій, переживань і становлення особистості. Середня школа №19 має багату історію, яка піднімає завісу повоєнних років нашого рідного міста і розповідає про нескінченну кількість учнів, що перевершили своїх вчителів, зайнявши почесні положення у суспільстві. А цікавим впливовим прцесом на це, може бути розподільне навчання у школі № 19 в повоєнні роки, тому мова йде про суто чоловічу школу та її спадкоємицю – нову школу № 19.

 

            Кам’янське. Погляд скрізь століття: фотоальбом/ авт.- упоряд.  Н.М. Буланова. - Кам’янське: ТОВ Видавничий дім «Андрій», 2017. – 104 с.: іл. -( Кам’янське - Дніпродзержинськ) 

На сторінках видання, присвяченого 100-річчю надання Кам’янському статусу міста, висвітлено особливості його історичного шляху, процеси формування міського архітектурного ландшафту. Відображено життя сучасного Кам’янського, зокрема його соціокультурний та промисловий напрями. Видання розраховане на широке коло читачів, які цікавляться історією та сьогоденням рідного краю.

 

 Кушнір, Людмила Петрівна. 

             Шульгівка: від минулого до сьогодення[Текст]/Л.П. Кушнір ,автор проекту О.Д  Давидов. – Дніпро: ЛІРА, 2017.- 152 с. - (Село – моя держава).

Ця книга розповідає про історію та сучасний стан села  Шульгівка  Петриківського району Дніпропетровської області. У виданні також розміщено розповіді про колишніх і теперішніх мешканців села та їх спогади.

 

              Олександр Чегорка: каталог виставки живопису, графіки, скульптури/ [упор. Н.М. Буланова]. – Львів,2017. – 72 с. 

Видання, підготовлене в рамках X Всеукраїнського історико-культурологічного фестивалю «Мамай-fest», презентує основні напрями творчості відомого українського художника Олександра Чегорки: живопис, графіку, скульптуру, декоративно-прикладне мистецтво, об’єднаних пошуками архетипів національної  ідентичності. Буде цікавим для всіх шанувальників модерного українського мистецтва.