Кам’янська міська бібліотека ім Т.Г. Шевченка

Вітаємо Вас на сайті нашої бібліотеки

Бібліотека

Наше місто

Бібліотека-філіал №6

Бібліотека-філіал №6
вул. Звенигородська, 17
площа – 116 кв.м.
штат – 2
Завідуюча бібліотекою – Польська Лариса Григорівна
9.00 – 17.00, вихідні дні – субота, неділя
Бібліотечний фонд – 29785
Читачі – 1542

ІСТОРІЯ  БІБЛІОТЕКИ.

Бібліотека – філіал №6 була заснована  у 1975 році. Вона мала статус самостійної бібліотеки №7 міського самоврядування. У 1979 році була створена Централізована бібліотечна система міста до якої  вона увійшла як  бібліотекою – філіалом №6. Бібліотека – філіал №6 знаходилась за адресою : вул. Глаголєва 28/9 у приміщенні  площею 270 м.кв. Структура бібліотеки -читальний зал, відділ абонементу.  З 1979 року в бібліотеці – філіалі працювали: Рябчук  Наталя  Миколаївна, Перець Ганна Василівна, Коренчук Тамара Петрівна. З 1987 р. керівником бібліотеки була Дмитрієва Світлана Євгеніївна, з 1997 року -  Чеченіна Любов Михайлівна. У 2002 році колектив очолила Польська Лариса Григорівна.

До 1996 року бібліотека – філіал №6 мала статус дорослої бібліотеки, а коли  до неї приєднали  дитячу бібліотеку-філіал №13, вона стала обслуговувать дітей. Зав. дитячим відділом  стала Лохова Надія Петрівна. Під її керівництвом до 2007 року на дитячому відділі працював хобі – клуб «ОРИЄНТИР».  Було проведено багато заходів з дітьми.  Про засідання клубу «Ориєнтир» неодноразово писали в місцевих газетах.

У 2007 році наша бібліотека змінила адресу – переїхала в приміщення на вулиці Бойко, 17.

Бібліотека сьогодні.

Бібліотека має нове приміщення площею 153 кв. м. яке знаходиться в приміщенні ЖЕКУ «СТЭЛЛА». Дуже велику роботу було зроблено до залучення нових користувачів. По всьому району розміщували рекламні запрошення до бібліотеки, відвідували школи та дитячи садки. За 5 років нашими активними відвідувачами стали учні ЗОШ №35,№7,№18,  дитячого садка №39 «Ромашка». Але  ми продовжуємо працювати і з  учнями ЗОШ№12 і №22.

Активно використовуємо на наших  заходах зустрічі з місцевими поетами,  з ветеранами Великої  вітчизняної війни.

Разом з нашими активними читачами поважного віку ми створити клуб «Золотий ієрогліф життя». Вулиця Бойко розташована на районі  старі Черьомушки.  Його забудова  почалась на початку 60-х років, тому тут дуже багато літніх людей, яким окрім бібліотеки немає куди піти. Засідання клубу проходять не тільки у приміщенні бібліотеки, але і за межами бібліотеки, на природі.

Кожне літо  бібліотека працює з пришкільними дитячими таборами.

Починаючи з кінця 2012 року в бібліотеці сталися зміни. Була проведена змістовна робота по організації бібліотечного простору та фонду літератури. Змінилися сусіди бібліотеки – зараз це лікарняна амбулаторія №2.

З 2017 року, у бібліотеці працюють  два бібліотечних працівника.

В 2018 році колектив бібліотеки працював за авторськими бібліотечними програмами «За покликом душі» та «SOS для підлітків». Розпочали перевід бібліотечного фонду на УДК, провели повний переоблік бібліотечного фонду.

Бібліотеці має комп’ютер та Інтернет. Це допомагає нам і нашим користувачам бути на зв’язку.

Назву вулиці було перейменовано на Звенигородську.

Бібліотека проквітає й продовжує роботу в своєму особистому темпі, не звертаючи на усілякі зміни й перешкоди, бо наша бібліотека – важлива частина не тільки в нашому житті, а й в житті тих, хто до неї приходить або тільки починає шукати місце в своєму серці для бібліотеки – філіал №6.

2019 рік.

Цей рік почався дуже плідно, працюємо зі школами №35, №7, №22, №12 та садочком №39 «Ромашка». Школа №7 на протязі учбового року була частим відвідувачем бібліотеки філіала №6, особливо група подовженого дня. У дитячий садок бібліотекарі ходять, міняють книжки та проводять заходи. Також продовжуємо працювати з категорією людей з обмеженими можливостями.