Кам’янська міська бібліотека ім Т.Г. Шевченка

Вітаємо Вас на сайті нашої бібліотеки

Бібліотека

Наше місто

Карась Олександр Олександрович

Новини нашої бібліотеки | Дніпродзержинська бібліотека - Офіційний сайт
Олександр Олександрович Карась (1954-2003), один з найвідоміших і успішних підприємців Дніпродзержинська (з 2016 року м. Кам'янське) пострадянського періоду.

Освіту одержав у металургійному технікумі, заочно - в Ленінградському інституті водного транспорту.

Він був творцем і першим головою Партії Промисловців і Підприємців України у нашому місті, власником і співвласником низки комерційних структур. Але головною справою всього його був регіональний транспортно-організаційний комерційний центр «Континент», утворений в 1991 році і внесений до «Золотої книги України» як «краще транспортне підприємство України минулого тисячоліття».

Діяльність «Континенту» полягала в ресурсному забезпеченні, прямому і довгостроковому інвестуванні виробничих програм, організації та фінансуванні перевезень промислової продукції всіма видами транспорту, зовнішньоторговельної діяльності, інвестування сільськогосподарських програм, участь у вирішенні соціальних проектів міста та області.

У 2000 році «Континент» був визнаний кращим підприємством міста в галузі підприємництва та малого бізнесу. У тому ж  році Олександр Олександрович Карась «за заслуги у відродженні економіки України та вагомий внесок у формуванні гідного міжнародного іміджу нашої Держави» отримав диплом номінанта видання «Золота книга ділової еліти України».  14 травня 2001 рішенням Президії Міжнародної Кадрової Академії «пан Карась Олександр Олександрович за великий особистий внесок у розвиток транспортного забезпечення Дніпропетровського регіону, розвиток міжнародних зв'язків, а також здійснення перспективних інвестиційних проектів нагороджений золотою медаллю «За ефективне управління».