Кам’янська міська бібліотека ім Т.Г. Шевченка

Вітаємо Вас на сайті нашої бібліотеки

Бібліотека

Наше місто

2018 рік

Базарянинов, Владимир Константинович. 

              Удивительные истории из жизни [Текст]/ В.К. Базарянинов. – Днепр.: ЛИРА, 2018. - 148 с.

Эта книга – своеобразная летопись жизни и творчества автора, который осязаемо или незримо присутствует в каждой из своих удивительных историй.  Герои книги  –  руководители стран, крупных промышленных предприятий, учёные, специалисты, врачи, актёры, родственники и близкие люди, друзья. Всё, что с ними приключилось в жизни, в этой книге.

Ляшенко, Олена Володимирівна.

             Радіо «Лісовичок – FM» [Текст]/ О.В. Ляшенко. – Дніпро: Журфонд, 2018. – 34 с. 

До книги Олени Ляшенко «Радіо «Лісовичок – FM» увійшли оригінальні цікаві байки про життя лісових мешканців. На прикладі своїх  героїв автор навчає маленьких читачів розуміти і цінувати такі життєво-важливі поняття як: дружба, повага, взаємопідтримка, патріотизм тощо. Книга стане прекрасним помічником у моральному та естетичному вихованні молодого покоління.

Слонєвський, Олександр Юлійович. 

             Подорож із Кам’янського до Дніпродзержинська і назад [Текст]: архивні джерела в літературній обробці та громадянському осмисленні. - Дніпро: ЛізуновПрес, 2017, - 368 с.

Книга Олександра Слонєвського «Подорож із Кам’янського до Дніпродзержинська і назад» - це ще один ескіз до картини міста, яким гордяться і яким зневажають. Гордяться міцним ім’ям, його долею, людьми. Що будували тут життя за своїм смаком, образом та подібністю. Тай зневажають за те ж саме! Це місто, суть якого, на думку туриста, відзеркалена індустріальними  та буколічними краєвидами, що відкриваються з вікна фаетона, автомобіля або ж купе швидкісного експреса. Але насправді втаємничина в глибинах родинних переказів та архівних  матеріалах.

Слонєвський, Олександр Юлійович. 

            Ельна. Біографічна повість на тлі історичних подій [Текст]/О.Ю. Слонєвський. - Кам’янське: ТОВ Видавничий дім «Андрій», 2017. – 356 с.

Книга Олександра Слонєвського «Ельна» - це видиме, відчутне на дотик торжество історичної справедливості. І не тільки по відношенню до головних героїв твору – Ернеста та Матильди Сундгрен. Всеволода та Ельни Жданових. Це торжество справедливості по відношенню до міста, в якому вони жили, працювали та любили, тобто до нас з вами, шановні читачі цієї книги.