Кам’янська міська бібліотека ім Т.Г. Шевченка

Вітаємо Вас на сайті нашої бібліотеки

Бібліотека

Наше місто

ТОП - 5 книг грудня

Береза Тарас
Гарна мова – одним словом: словник вишуканої української мови/ Т. Береза.- Львів: Апріорі,2019.- 420 с.
Словник вишуканої української мови – данина великій мовній спадщині, яку у різні часи з нами щедро розділяли майстри художнього пера. Понад 1500 словникових одиниць дозволяють користувачам поглибити знання рідної мови, збагатити активний словниковий запас, розмовляти і писати українською мовою якнайвишуканіше.
Борг Джеймс
Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування/ пер. з англ.. Н. Лазаревич.- Харків: Вид-во «Ранок»: Фабула, 2019.- 304 с.
Бізнес-тренер Джеймс Борґ, відомий своїми відкриттями в галузях спілкування, особистісного розвитку, мови тіла та «контролю мислення», пропонує прості і дієві поради для кожної людини. Його методика допоможе змінити спосіб мислення і поведінку в особистому житті й на роботі, зробить життя цікавішим, насиченішим і позбавить зайвого стресу, а ваші навички спілкування сягнуть геть нового рівня.
https://knygy.com.ua/pix/88/53/47/88534707ea91e9b9416c320ca3b7b698.jpg Філановський Олексій
Гра в бренди. Як збільшити шанси вашого бізнесу на успіх/ О. Філановський.- К.: Наш формат,2019.- 176 с.
З одного боку, побудова успішного бренду — це мистецтво, а з іншого — чітко визначені кроки, які слід зробити компанії. Тому маркетолог має не лише креативно  мислити, а й розуміти етапи створення та існування бренду.
У цій книжці маркетолог Олексій Філановський на прикладах відомих українських та світових компаній пояснює, що таке бренд, як оцінити стан та перспективи власного бренду та спланувати його успішний розвиток.
Эндерс Джулия
Очаровательный кишечник. Как самый могущественный орган управляет нами/ Д. Эндерс: [пер. с нем. А.А.перевощиковой], - М: Эксмо,2018 – 336 с.
Автору книги - немецкому ученому-микробиологу Джулии Эндерс удалось невозможное. Она написала книгу о кишечнике, которая стала книгой номер один о здоровье сразу в нескольких европейских странах. Эндерс делится с читателями новыми и необычными фактами о работе кишечника и его влиянии на здоровье, рассказывает о научных открытиях, которые позволят бороться с лишним весом и многими болезнями.
Гевін Френсіс
Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят/ Ф. Гевін.- Харків: Клуб Сімейного Дозвілля,2017 – 288 с.
Ви гадаєте, що знаєте усе про своє тіло, але чи так це насправді? «Подорож людиною» – літературна карта людського тіла з культурної, філософської та медичної точок зору.