Кам’янська міська бібліотека ім Т.Г. Шевченка

Вітаємо Вас на сайті нашої бібліотеки

Бібліотека

Наше місто

Випуск 1

     Плохій С. Загублене царство. Історія "Русского мира" з 1470 року до сьогодні. – Харків: Бібколектор, 2019.
Нова книжка С. Плохія стала відгуком професійного історика, одного із ведучих спеціалістів в галузі історіографії та історії Східної Європи, на російсько-український конфлікт, що розгорівся 2014 року. Детально розглядаючи історію українського та російського народів, автор доводить, що коріння цього конфлікту заховано в самому процесі становлення Росії як держави. Та й саме піднесення як російської держави, так і російської нації, її великодержавний статус — все це трималося на Україні, якій треба було бути окремою, але невіддільною частиною Росії. Багато хто в Кремлі та за його межами у виході України з-під впливу Росії побачив атаку на саму Росію.

     Плохій С. Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи. – Харків: Бібколектор, 2019.
Ця книга є першою історією Чорнобильської катастрофи від вибуху 26 квітня 1986 року до закриття станції у грудні 2000-го. Чим для України був Чорнобиль? Національною трагедією, величезною психологічною травмою, важкою ношею для економіки. Чорнобиль вибухнув не тільки через помилки персоналу, нехтування правилами безпеки і проблемами з конструкцією реактора, але також через систему, яка обгородила ядерну енергетику завісою секретності. Радянська система не дозволяла поширювати інформацію про попередні аварії навіть серед фахівців. Це зробило нову масштабну аварію неминучою.

 

     Шевцова Г. Дерев'яні церкви України ]. – Київ : Грані-Т, 2007.
 
    «Дерев’яні церкви України» – це унікальний альбом-путівник по духовній спадщині нашого народу, знайомство з пам’ятками, що дотепер зберегли мальовничість і шарм старовини. Після ознайомлення з цією книжкою у читачів неминуче з’явиться бажання побачити ці пам’ятки історії та культури, відчути неповторну велич скарбів народної творчості. Для широкого читацького кола.

 

     Іоанн Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення. – К., 2008.
Іоанн Георгій Пінзель... Невідомо звідки прийшов, невідомо коли і куди пішов, залишивши нам свої загадкові творіння, які турбують, розбурхують, ваблять в інший світ і нікого не можуть залишити байдужим.
Альбом, читацький рейтинг якого склав 8.80 з 10, присвячено спадщині одного з найзагадковіших майстрів барокової скульптури XVIII ст. Більша частина її зібрана у Львівському музеї сакральної скульптури.